Vyhledat zájezd

Rezidence Villa Nicole

Itálie, Lago di Garda, Arco

Strava Bez stravy
Ubytování Studio I Apartmán
Délka pobytu 3 dny, 4 dny, 5 dní, 6 dní, 7 dní, 8 dní, 9 dní, 10 dní
Doprava Vlastní
Počasí
7 °C - Oblačno

Hory a jezera

Ubytování

Apartmány jsou příjemně zařízeny, vždy s vybaveným kuchyňským koutem, SPR+WC, TV/SAT, trezor, Wi-Fi připojení. B4: (max. 4 osoby) ložnice s dvojlůžkem, denní místnost s rozkládacím dvojlůžkem a kuchyňským koutem. B7: (max. 7 osob) ložnice s dvojlůžkem, denní místnost s rozkládacím dvojlůžkem, patrová postel a nika s lůžkem, kuchyňský kout. C7: (max. 7 osob) ložnice s dvojlůžkem, ložnice se třemi lůžky (patrová postel), denní místnost s rozkládacím dvojlůžkem a kuchyňským koutem.

Stravování

Bez stravy.

Ostatní

Postýlka na vyžádání pro dítě do 3 let, € 5,-/ den. Parkování malé parkoviště u rezidence, další místa na určeném veřejném parkovišti (zdarma). Zvíře povoleno jen malé, na vyžádání, € 5,-/ den.

Poloha

Velmi hezká zrekonstruovaná rezidence leží v jedné z nejkrásnějších oblastí severní části jezera Garda. Doporučujeme pro ty, kteří hledají klidné místo pro svou dovolenou a rádi poznávají okolí.

Popis

Recepce, Wi-Fi připojení (zdarma), výtah. Možnost využívaní wellness centra v hotelu Liberty (za poplatek). Hotel se nachází v Riva del Garda (cca 5 km). Tenisové kurty (cca 1 km, za poplatek). Půjčovna kol (cca 500 m, za poplatek).

Tento hotel momentálně nenabízí žádné zájezdy.

Prohlédněte si ubytování v destinaci Itálie v lokalitě Lago di Garda nebo podobné ubytování.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat