Vyhledat zájezd

Parc Hotel Germano Suites

Itálie, Lago di Garda, Bardolino

Strava Snídaně
Ubytování Hotel
Délka pobytu 8 dní
Doprava Vlastní
Počasí
8 °C - Oblačno

Hory a jezera

Popis

venkovní bazén, vnitřní bazén, vířivka, parkoviště, garáž, wi-fi, pes povolen, fitness, sauna, wellness, golfové hřiště v blízkosti, TV, trezor, klimatizace, terasa / balkón, snídaně, pro náročné,

Stravování

snídaně

Poloha

Apartmány Parc Hotel Germano Suites se nachází v městečku Bardolino na panoramatickém místě přibližně 250 m od jezera Lago di Garda. Rozlehlý areál zasazený v parku se středomořskou vegetací je ideální pro klidnou a romantickou dovolenou, v zahradě je umístěn venkovní bazén 30 x 8m se slunečníky a křesílky, nechybí dokonce ani krásné jezírko na koupání (ne pro děti) a rybářský rybníček s kapry. V hlavní budově se nachází recepce, restaurace s barem a wellness centrum (zdarma sauna, posilovna a krytý bazén - povinná čepice, za poplatek salón krásy), wifi připojení na recepci, v baru a u bazénu zdarma. Uvnitř rezortu nejezdí auta, při příjezdu zaparkujete na parkovišti nebo v garážích a zavazadla vám do apartmánu dovezou elektrická vozítka, k dispozici je také místnost pro uložení kol. Ubytování je možné v celkem 73 kompletně zařízených hotelových apartmá (bez kuch.koutu), složených z obývacího pokoje a ložnice, všechny s vlastní koupelnou, terasou s posezením, centrálně řízenou klimatizací, TV, trezorem, varnou konvicí a minibarem (za poplatek). Typ DAP Piscina má dokonce vlastní bazén ! Pobyt s malým pejskem (max. 10 kg, nesmí k bazénům ani do restaurace) povolen, nutno vyžádat předem. Stravování: snídaně formou bufetu, možnost objednání polopenze za příplatek 960,- Kč/osoba/den. Slevy na 3. a 4.lůžko: děti do 2 let zdarma, ostatní sleva 20%. V této lokalitě byla zavedena pobytová taxa, pro toto středisko ve výši cca 1,5 €/osoba/den, platí se povinně na místě.

Ubytování

DAV Suite double(2) : prostorné apartmá pro max. 4 osoby, cca 44 m2. Obývací pokoj s křesly a rozkládacím dvoulůžkem, dvoulůžková ložnice, koupelna a terasa s křesílky a slunečníkem. TV Sat, trezor, minibar za poplatek, centrálně řízená klimatizace, varná konvice, bez kuchyňského koutu. DAP Piscina double(2) : prostorné apartmá s vlastním bazénem, pro max. 4 osoby, cca 44 m2. Obývací pokoj s křesly a rozkládacím dvoulůžkem, dvoulůžková ložnice, koupelna, terasa s křesílky a slunečníkem a venkovní soukromý bazén (cca 35 m2, hloubka 1,4 m, nevyhřívaný). TV Sat, trezor, minibar za poplatek, centrálně řízená klimatizace, varná konvice, bez kuchyňského koutu. Toto ubytování NENÍ VHODNÉ pro rodiny s malými dětmi a neplavce (bazén nemá zábradlí ani jinou zábranu) ! DUS Suite single(1) : apartmá Suite při obsazení pouze jednou osobou, cca 44 m2. Obývací pokoj s křesly a rozkládacím dvoulůžkem, dvoulůžková ložnice, koupelna a terasa s křesílky a slunečníkem. TV Sat, trezor, minibar za poplatek, centrálně řízená klimatizace, varná konvice, bez kuchyňského koutu.

Tento hotel momentálně nenabízí žádné zájezdy.

Prohlédněte si ubytování v destinaci Itálie v lokalitě Lago di Garda nebo podobné ubytování.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat