Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Residence Del Garda Village & Camping

Itálie, Lago di Garda, Peschiera del Garda

Ubytování Studio I Apartmán
Cena za osobu od 1 343 Kč

Dostupných: 129 zájezdů Zobrazit zájezdy

Poloha

Peschiera del Garda, jezero - 500 m (není přímý vstup z areálu), centrum - 2 km.

Popis

Recepce, restaurace / pizzerie, bar, venkovní bar, zahrada, dětské hřiště, animační programy pro děti i dospělé, vyhrazené parkoviště, pračka*, minimarket, wi-fi připojení k internetu* u bazénů, nabíjecí stanice pro elektromobily.

Sport a zábava

Bazénový areál - 1. část: bazén a dětský bazén určené pro rodiny s dětmi, 2. část: 2 bazény jen pro dospělé; posilovna, venkovní prostor pro cvičení, tenisový kurt, multifunkční hřiště, stolní tenis.

Stravování

Bez stravy.

Ubytování

Bungalov Pini 2+4:30 m² - 1 ložnice s manželskou postelí, 1 ložnice s palandou, obývací pokoj s kuchyňským koutem a rozkládacím gaučem pro 2 osoby, sociální zařízení se sprchou, terasa; obsazenost je max. 2 dospělí a 4 děti do 14 let.

Bungalov Tigli 2+4:30 m² - 1 ložnice s manželskou postelí, 1 ložnice s palandou, obývací pokoj s kuchyňským koutem a rozkládacím gaučem pro 2 osoby, sociální zařízení se sprchou, terasa; obsazenost je max. 2 dospělí a 4 děti do 14 let; renovované bungalovy s novým vybavením.

MH Oleandro 2+4:24 m² - 1 ložnice s manželskou postelí, 1 ložnice s palandou a 1 samostatným lůžkem, obývací pokoj s kuchyňským koutem a rozkládacím gaučem pro 1 osobu, sociální zařízení se sprchou, terasa; obsazenost je max. 2 dospělí a 4 děti do 14 let.

MH Rododendro 6+2:32 m² - 1 ložnice s manželskou postelí, 2 malé ložnice se 2 samostatnými lůžky, obývací pokoj s kuchyňským koutem a rozkládacím gaučem pro 2 osoby, sociální zařízení se sprchou, terasa; obsazenost je max. 6 dospělých a 2 děti do 14 let,klimatizace (v ceně 8 hod. / den), TV sat. (mimo MH Oleandro); wi-fi připojení k internetu a mikrovlnka (pouze Bungalov Tigli).

Ostatní

  • rozlehlý prázdninový areál s udržovanou zelení
  • se širokou vybaveností
  • možnost zkrácených pobytů po celou sezónu
  • vhodné pro rodiny s dětmi
  • vyšší cenová náročnost v srpnových termínech

Doplňující informace: *služby za příplatek.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat