Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Camping Del Garda Village

Itálie, Lago di Garda, Peschiera del Garda

Ubytování Kemp
Počasí
7 °C - Jasno
7 °C - Jasno
Cena za osobu od 4 145 Kč

Dostupných: 14 zájezdů Zobrazit zájezdy

Poloha

Camping je umístěn uprostřed zeleně, na klidném místě. Uzavřený areál se skládá z řadových bungalovů (B6) a mobilhomů (M6, M8). Doporučujeme zejména pro rodiny s dětmi, které si zde mohou nerušeně hrát.

Popis

Recepce, TV místnost, restaurace, pizzerie, bar, obchod, internetový koutek a Wi-Fi připojení (u recepce a v zóně animačních programů, za poplatek), zahrada, bar u bazénu, dva bazény pro dospělé a pro děti (povinné koupací čepice), whirlpool, sluneční terasa, stolní tenis, hřiště na volejbal a fotbal, tenisový kurt a půjčovna kol (za poplatek), fitness, animační programy pro děti (15/5-1/9), dětský koutek, pračka (za poplatek).
Písečná. Parkování: 1 místo/ apartmán.

Stravování

Bez stravy.

Ostatní

Postýlka: na vyžádání pro dítě do 2 let, 9 €/týden (do max. počtu osob).
Zvíře: povoleno iba M6 OLEANDRO, na vyžádání, 5 €/den + 29 €/pobyt.
Pobyt: příjezd možný každý den, min. 5 nocí (30/6-1/9), min. 3 noci (do 30/6 a po 1/9).

Pobytová taxa: 0,50 €/osoba/den.

Ubytování

Apartmány jsou účelně zařízeny, vždy s vybaveným kuchyňským koutem. #B6 PINI: (30 m2, max. 2 dospělí + 4 děti do 14 let)/# ložnice se dvěma lůžky, malá ložnice s patrovým lůžkem, denní místnost s rozkládacím dvojlůžkem a kuchyňským koutem, TV/SAT, SPR+WC, klimatizace (8 hodin/ den - zdarma, pak za příplatek), trezor, krytá terasa se zahradním nábytkem. #B6 TIGLI: (30 m2, max. 2 dospělí + 4 děti do 14 let)/# zrekonstruovaný apartmán - ložnice se dvěma lůžky, malá ložnice s patrovým lůžkem, denní místnost s rozkládacím dvojlůžkem a kuchyňským koutem, TV/SAT, SPR+WC, klimatizace (8 hodin/ den - zdarma, pak za příplatek), trezor, krytá terasa se zahradním nábytkem. #M6 OLEANDRO: (24 m2, max. 2 dospělí + 4 děti do 14 let)/# ložnice se dvěma lůžky, malá ložnice s patrovým lůžkem a jedním lůžkem, denní místnost s rozkládacím lůžkem a kuchyňským koutem, SPR+WC, klimatizace (8 hodin/ den - zdarma, pak za příplatek), trezor, menší terasa se zahradním nábytkem. #M6 DALIA: (24 m2, max. 5 dospělí + 1 dítě do 14 let)/# ložnice se dvěma lůžky, ložnice s patrovým lůžkem a jedním lůžkem, denní místnost s rozkládacím lůžkem a kuchyňským koutem, TV/SAT, SPR+WC, klimatizace (8 hodin/ den - zdarma, pak za příplatek), trezor, menší terasa se zahradním nábytkem. #M8 RODODENDRO: (32 m2, max. 6 dospělých + 2 děti do 14 let)/# ložnice s dvojlůžkem, dvě ložnice po dvou lůžkách, denní místnost s rozkládacím dvojlůžkem a kuchyňským koutem, TV/SAT, SPR+WC, klimatizace (8 hodin/ den - zdarma, pak za příplatek), trezor, menší terasa se zahradním nábytkem.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat