Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Hotel Casa & Vela

Itálie, Lago Maggiore, Oggebbio

Ubytování Studio I Apartmán
Počasí
13 °C - Jasno
13 °C - Jasno

Ostatní

Hotel nabízí hostům celkem 15 pokojů. Je zde hotelový sejf, jídelna a bar. Přes WiFi (zdarma) se mohou hosté připojit k internetu. Ti, kteří přijeli vlastním autem, mohou parkovat na parkovišti. Je možné si půjčit kolo v půjčovně a projet se po okolí.
GPS: 45.999340, 8.656009.

Ubytování

Pokoje mají obývací část a koupelnu. K standardnímu zařízení většiny pokojů patří balkón. Pokoje mají dvoulůžkovou postel a rozkládací pohovku. K dispozici jsou i postýlky pro kojence nebo přistýlky. Pokoje mají kuchyňský kout, telefon a televizi. Objekt hostům nabízí závěrečný úklidový servis. K vybavení koupelen patří sprchový kout.

Sport a zábava

Objekt nabízí velké množství sportovních a zábavních aktivit. Hosté se mohou opalovat na lehátkách. V hotelu je mnoho možností, jak trávit volný čas. Je tady jízda na kole/horském kole a za poplatek také jízda na motorovém člunu, jízda na šlapadlech a jízda na kánoi.

Popis

Hotel nabízí hostům celkem 15 pokojů. Je zde hotelový sejf, jídelna a bar. Přes WiFi (zdarma) se mohou hosté připojit k internetu. Ti, kteří přijeli vlastním autem, mohou parkovat na parkovišti. Je možné si půjčit kolo v půjčovně a projet se po okolí. Je možné zaplatit platebními kartami Visa a MasterCard.

Tento hotel momentálně nenabízí žádné zájezdy.

Prohlédněte si ubytování v destinaci Itálie v lokalitě Lago Maggiore nebo podobné ubytování.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat