Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Hotel Della Torre

Itálie, Lago Maggiore, Stresa

Ubytování Hotel
Počasí
19 °C - Jasno
19 °C - Jasno

Popis

Hotel má 60 pokojů. Hosté mají k dispozici vstupní halu s recepcí. Je zde hotelový sejf, restaurace, jídelna, bar, pokojová služba a budící služba. Přes WiFi se mohou hosté připojit k internetu. Je tady také hezká zahrada. Ti, kteří přijeli vlastním autem, mohou parkovat na parkovišti. K placení lze v objektu použít běžné platební karty.

Sport a zábava

V objektu je možné příjemně trávit volný čas. Pro hosty je zde bazén a venkovní bazén. Na slunné terase mohou hosté využít připravená lehátka a slunečníky. Volný čas zde hosté mohou trávit různě, v nabídce je například golf, fitness studio a masáže.

Ubytování

Pokoje mají klimatizaci a koupelnu. K standardnímu vybavení většiny pokojů patří balkón. Pro děti jsou k dispozici dětské postýlky. Pokoje mají ledničku, televizi, sejf a WiFi. Komfortně vybavené koupelny mají sprchový kout. Rodiny s dětmi si mohou rezervovat speciální rodinné pokoje.

Stravování

Na výběr jsou různé typy stravování. Hosté si mohou vybrat nocleh se snídaní a polopenzi. Podávají se snídaně, obědy a večeře.

Ostatní

Hotel má 60 pokojů. Hosté mají k dispozici vstupní halu s recepcí. Je zde hotelový sejf, restaurace, jídelna, bar, pokojová služba a budící služba. Přes WiFi se mohou hosté připojit k internetu. Je tady také hezká zahrada. Ti, kteří přijeli vlastním autem, mohou parkovat na parkovišti.
GPS: 45.874268, 8.560760.

Tento hotel momentálně nenabízí žádné zájezdy.

Prohlédněte si ubytování v destinaci Itálie v lokalitě Lago Maggiore nebo podobné ubytování.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat