Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Villaggio California

Itálie, Lazio, Marina di Montalto

Villaggio California (hlavní fotografie)

64% sleva až

Strava Bez stravy
Ubytování Studio I Apartmán
Délka pobytu 4 dny, 8 dní, 15 dní
Doprava Vlastní
Další názvy
California Camping Village
Camping California
Počasí
2 °C - Sněžení
2 °C - Sněžení
Cena za osobu od 2 195 Kč

Dostupných: 105 zájezdů Zobrazit zájezdy

Dovolená s dětmi

Ubytování

Villaggio nabízí recepci, Wi-Fi (za poplatek), 2 bazény (jeden z toho dětský), restaurace/pizzerie, bar, minimarket, amfiteáter, miniclub, juniorclub, animační programy (v termínu od 17.6. - 9.9. v italském jazyce), spa centrum (za poplatek - sauna, turecké lázně, vířivka, relaxační zóna), tenisový kurt, hřiště na fotbal, basketbal, plážový volejbal, stolní tenis, lukostřelba, bocca, dětské hřiště, prádelna (za poplatek), grilovací areál, parkoviště.Apartmány jsou umístěny v jednopodlažních vilkách v rozlehlé zahradě a jsou vybaveny klimatizací.Apartmán pro 4 osoby (AP1/4) - obývací pokoj s kuchyňským koutem a 2 samostatnými lůžky, ložnice s manželským lůžkem, příslušenství, terasa.Apartmán pro 6 osob (AP2/6) - obývací pokoj s kuchyňským koutem a 2 samostatnými lůžky, ložnice s manželským lůžkem, pokoj se 2 lůžky, příslušenství, terasa.Bungalov Cottage Premium pro 6 osob (AP2/6) - menší bungalov vystavěný z ekologického materiálu, skládá se z obývací pokoj s kuchyňským koutem, ložnice s manželským lůžkem, 2x pokoj se 2 lůžky, příslušenstvím a dřevěnou terasou.
Obývací pokoj s kuchyňským koutem a 2 samostatnými lůžky, ložnice s manželským lůžkem, příslušenstvím a terasou. Je vybaven klimatizací.
Obývací pokoj s kuchyňským koutem a 2 samostatnými lůžky, ložnice s manželským lůžkem, pokoj se 2 lůžky, příslušenstvím a terasou. Je vybaven klimatizací.
Menší bungalov vystavěný z ekologického materiálu, skládá se z obývací pokoj s kuchyňským koutem, ložnice s manželským lůžkem, 2x pokoj se 2 lůžky, příslušenstvím a dřevěnou terasou. Je vybaven klimatizací.

Poloha

Přímo u písečné pláže rozlehlá zahrada klidné prostředí výchozí bod pro návštěvu památek.
Toto moderní villaggio se nachází v rozlehlé zahradě přímo u moře a je obklopené pinioným hájem, na rozhraní regionu Lazio a Toscana. Možnost zajímavých výletů po okolí, zejména po etruských památkách, ale i do vyhlášených toskánských měst nebo do hlavní metropole Říma.

Stravování

Vlastní.

Ostatní

Moderní villaggio s velmi dobrou polohou přímo u pláže a kvalitním zázemím a sportovním vyžitím, v okolí zajímavé výlety.
2 bazény plážový servis klimatizace sportovní a zábavné vyžití.
Http://www.californiacampingvillage.com.
Poznámka: Zvířata nejsou povolena.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat