Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

California Camping Village

Itálie, Lazio, Marina di Montalto

Strava Bez stravy
Ubytování Kemp
Délka pobytu 4 dny, 5 dní, 6 dní, 7 dní, 8 dní, 11 dní, 15 dní, 16 dní, 17 dní
Doprava Vlastní
Další názvy
Aparmány California Camping Village
Apartmány Villaggio California
Happy Camp California Village
Kemp California
...
Počasí
8 °C - Možnost deště
8 °C - Možnost deště
Cena za osobu od 4 116 Kč

Dostupných: 21 zájezdů Zobrazit zájezdy

Dovolená s dětmi

Poloha

Oblíbený toskánský kemp California Camping Village se nachází téměř mimo civilizaci (cca 5km od nejbližšího městečka) v piniovém háji přímo u moře. Jedná se o zcela nové, moderní zařízení. Klientům je k dispozici velký bazén, hydromasáže, tenisový kurt, hřiště (fotbal, basketbal), plážový volejbal, ping-pong, společný venkovní gril, vybavená pláž, recepce, restaurace/pizzerie, bar, Wi-Fi za poplatek (cca 10 €/12 hod.), obchod, dětské hřiště, parkoviště, prádelna za poplatek (žeton cca 4 €). Klienti mohou také využívat animační program (v IT, cca od 17.06 do 10.09), kanoe či vodní šlapadla a plážový servis (slunečník a 2 lehátka/apartmán, od 01.06.). Možnost dokoupení polopenze či plné penze (na vyžádání při rezervaci, platí se na místě), polopenze za 20 €/osoba/den a plná penze 33 €/osoba/den (děti do 11 let sleva 40%). Kromě termínů od 05.08 do 26.08 lze objednat zkrácený nebo prodloužený pobyt (min. 3 noci).

Popis

Venkovní bazén, bazén s hydromasážemi, parkoviště, zahrádka, venkovní krb, dětské hřiště, wi-fi, pes zakázán, tenisový kurt, klimatizace, animace.

Ubytování

Villino Bilo bilo(4): přízemní bungalov - obývací pokoj s kuchyňským koutem a dvěma lůžky, dvoulůžková ložnice, sociální zařízení, veranda s posezením, klimatizace
Villino Trilo trilo(6): přízemní bungalov - obývací pokoj s kuchyňským koutem a dvěma lůžky, dvě dvoulůžkové ložnice, sociální zařízení, veranda s posezením, klimatizace.
Family Cottage Premium quadri(6): mobilhome 32 m2 - obývací místnost s kuchyňským koutem, manželská ložnice a dva dvoulůžkové pokoje, sociální zařízení, veranda s posezením, klimatizace.

Stravování

Bez stravy.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat