Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 akčních nabídek najednou.

Camping Village Tuscia Tirrenica

Itálie, Lazio, Tarquinia

Strava Bez stravy
Ubytování Kemp
Délka pobytu 8 dní
Doprava Vlastní
Počasí
22 °C - Skoro zataženo
Pobyty u moře Dovolená s dětmi Pobytové zájezdy

Ubytování

Bungalow trilo(5): zděný bungalow 30 m2 se samostatným vchodem. Kuchyňský kout, dvoulůžková ložnice, ložnice se 2 lůžky a rozkládacím lůžkem, TV, koupelna a veranda. 60-120 m od hlavního vstupu.
Cottage trilo(4): dřevěná chatka 30 m2. Kuchyňský kout, dvoulůžková ložnice, oddělený prostor s palandou, koupelna a veranda. Na klidném místě blízko bazénu a jezírka, 200 m od hlavního vstupu a 20 m od bazénu.
Lake bilo(2): zděný bungalow 28 m2. Kuchyňský kout, dvoulůžková ložnice, koupelna a veranda. Na klidném místě blízko bazénu a jezírka, 200 m od hlavního vstupu a 20 m od bazénu.
Sun Lodge Standard trilo(4): mobilhome 24 m2. Kuchyňský kout, dvoulůžková ložnice, pokojík se 2 lůžky, koupelna a veranda. 50-80 m od hlavního vstupu.
Sun Lodge Family quadri(6): moderní mobilhome 36 m2. Kuchyňský kout, dvoulůžková ložnice a dva dvoulůžkové pokojíky, koupelna a veranda.

Stravování

Bez stravy.

Ostatní

Vzdálenost k moři: 5[m].

Poloha

Camping Village Tuscia Tirrenica se nachází v Toskánsku cca 1 km od letoviska Lido di Tarquinia, od písečné pláže jej odděluje pouze místní komunikace. Areál se spoustou zeleně, palem a pinií nabízí svým hostům dva venkovní bazény (olympijský a dětské brouzdaliště) se slunečníky a lehátky, tenisový kurt, sportovní hřiště na basket, fotbal a volejbal i dětské hřiště. K dispozici je recepce, restaurace a bar, malý obchod, wifi zdarma a parkoviště, červenci a srpnu také probíhají animační programy (v italštině). Možnost objednání polopenze za poplatek 17-20 €/den/dospělý a 14-16 €/den/dítě do 10 let (platí se na místě).

Popis

Venkovní bazén, bazén pro děti, parkoviště, zahrádka, dětské hřiště, wi-fi, pes zakázán, tenisový kurt, TV, klimatizace.

Tento hotel momentálně nenabízí žádné zájezdy.

Prohlédněte si ubytování v destinaci Itálie v lokalitě Lazio nebo podobné ubytování .

Mohlo by Vás zajímat

Zobrazit další nabídky

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat