Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Villaggio I Pini

Itálie, Lazio, Fiano Romano

Strava Bez stravy
Ubytování Studio I Apartmán
Délka pobytu 8 dní
Doprava Vlastní
Počasí
2 °C - Sněžení
2 °C - Sněžení
Cena za osobu od 3 345 Kč

Dostupných: 22 zájezdů Zobrazit zájezdy

Popis

Recepce, restaurace, pizzerie, bar, bar u bazénu, internetový koutek a Wi-Fi (zdarma), obchod, prádelna, bazén pro dospělé a pro děti, whirlpool, tenisový kurt, stolní tenis, hřiště na fotbal, plážový volejbal, půjčovna kol, dětský koutek, miniclub, animační programy. Villaggio pořádá různé výlety. Parkování: v areálu.

Ubytování

Apartmány jsou jednoduše zařízeny. #B1: (max. 1 osoba)/# ložnice se dvěma lůžky, bez kuchyňského koutu, malá lednička, SPR+WC, klimatizace. # B2: (max. 2 osoby)/# ložnice se dvěma lůžky, bez kuchyňského koutu, malá lednička, SPR+WC, klimatizace. #M4 BOTTICELLI: (max. 4 osoby)/# ložnice s dvojlůžkem, ložnice se dvěma lůžky, 2x SPR+WC, denní místnost s kuchyňským koutem, klimatizace, terasa se zahradním nábytkem. #M5 GIOTTO: (max. 5 osob)/# ložnice s dvojlůžkem, ložnice s lůžkem a patrovým lůžkem, denní místnost s kuchyňským koutem, SPR+WC, klimatizace, terasa se zahradním nábytkem.

Poloha

Villaggio je tvořeno bungalovy (B1, B2) a mobilhomy (M4, M5) a nachází se přibližně 40 km severně od Říma na klidném panoramatickém místě s výhledem na údolí Tevere. Areál je velmi dobře vybaven. Doporučujeme spíše pro ty, kteří hledají odpočinek při cestě na jih Itálie.

Stravování

Bez stravy.

Ostatní

Postýlka: nelze.
Zvíře: nepovoleno.
Pobyt: příjezd možný každý den, min. 1 noc.

Pobytová taxa: 1 €/osoba od 10 let /noc (max. 5 nocí).

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat