Vyhledat zájezd

Ai Pozzi Village

Itálie, Ligurie, Loano

Strava Bez stravy
Ubytování Studio I Apartmán
Délka pobytu 8 dní
Doprava Vlastní
Počasí
21 °C - Jasno

Ubytování

Typ A2 mono(2): studio - obývací místnost s dvoulůžkem, kuchyňský kout (indukční deska se 2 plotýnkami), koupelna a balkon nebo lodžie, cca 20/22 m2.
Typ A3 mono(3): studio - obývací místnost s dvoulůžkem a přistýlkou (nebo postýlkou, nutno vyžádat při rezervaci), kuchyňský kout (indukční deska se 2 plotýnkami), koupelna a balkon nebo lodžie. Max. pro 3 osoby včetně dětí, cca 25 m2.
Typ B4 bilo(4): obývací místnost s rozkládacím dvoulůžkem, kuchyňský kout (indukční deska se 4 plotýnkami), dvoulůžková ložnice, koupelna a balkon. Max. pro 4 osoby, cca 38 m2.
Typ B5 bilo(5): obývací místnost s rozkládacím dvoulůžkem a přistýlkou (nebo postýlkou, nutno vyžádat při rezervaci), kuchyňský kout (indukční deska se 4 plotýnkami), dvoulůžková ložnice, koupelna a balkon. Max. pro 5 osob včetně dětí, cca 42 m2.
Typ C7 trilo(7): obývací místnost s rozkládacím dvoulůžkem, kuchyňský kout (indukční deska se 4 plotýnkami), dvě dvoulůžkové ložnice, koupelna a balkon, přistýlka pro 7.osobu (nebo postýlka, nutno vyžádat při rezervaci) v jedné z ložnic nebo v obýváku. Max. pro 7 osob, cca 55 m2.
Typ C8 trilo(8): obývací místnost s rozkládacím dvoulůžkem, kuchyňský kout (indukční deska se 4 plotýnkami), dvě dvoulůžkové ložnice a v jedné z nich další přistýlka, koupelna a balkon, přistýlka pro 8.osobu (nebo postýlka, nutno vyžádat při rezervaci) v další ložnici nebo v obýváku. Max. pro 8 osob včetně dětí, cca 60 m2.

Poloha

Zcela nový (2013) celoročně otevřený resort Ai Pozzi Village se nachází v městečku Loano, přibližně 1 km od pláže a centra letoviska. Hosté mají k dispozici vstupní halu s recepcí, restauraci a bar, zahradu i sluneční terasu, dětské hřiště a hernu, wifi na recepci a v baru. Garáže za poplatek 5-10 €/noc, veřejné parkoviště v blízkosti areálu zdarma. Od poloviny dubna do konce října (podle počasí) jsou otevřeny venkovní bazény o celkové ploše 850 m2 (bazén pro dospělé, dětské brouzdaliště a bazén se skluzavkou), ke každému apartmánu náleží i dvě lehátka a slunečník. Apartmány jsou všechny moderně zařízeny, mají vybavený kuchyňský kout včetně mikrovlnné trouby, trezor, fén, centrální klimatizaci, TV Sat v každém pokoji, zdarma připojení k internetu (nutno mít vlastní kabel nebo půjčit za poplatek na recepci). Pro starší 16 let nabízí villaggio také welness centrum (nutný bílý bavlněný ručník nebo lze půjčit za 3 €) - vyhřívaný krytý bazén, sauna, turecké lázně, relaxační zóna, za poplatek masáže a kosmetické kůry či půjčení županu. V areálu je také tenisový kurt (cca 10 €/hod.), prádelna na žetony (5 €/1 praní), minimarket, 15 km od villaggia také golfové hřiště. Možnost dokoupení stravování: snídaně formou bufetu za 12 €/osoba/den, polopenze 25 €/osoba/den (snídaně bufetová, večeře výběr z menu + salátový bufet) a plná penze 40 €/osoba/den, děti do 12 let v doprovodu rodičů mají slevu 50 %. Pobyt s malým psem povolen za poplatek 7 €/den (nesmí k bazénům, povinné vodítko a očkovací průkaz).

Popis

Venkovní bazén, bazén pro děti, garáž, dětské hřiště, wi-fi, výtah, pes povolen, wellness, tenisový kurt, golfové hřiště v blízkosti, TV, trezor, klimatizace, terasa / balkón.

Stravování

Bez stravy.

Tento hotel momentálně nenabízí žádné zájezdy.

Prohlédněte si ubytování v destinaci Itálie v lokalitě Ligurie nebo podobné ubytování.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat