Vyhledat zájezd

Rezidence Borgo Verde

Itálie, Ligurie, Imperia - Porto Maurizio

Strava Bez stravy
Ubytování Studio I Apartmán
Délka pobytu 8 dní
Doprava Vlastní
Počasí
6 °C - Oblačno

Popis

Recepce, trezor (pro apartmány Standard), internetový koutek a Wi-Fi (zdarma), TV místnost, snack-bar u bazénu, bazén pro dospělé (16x9 m) a pro děti, slunečníky a lehátka zdarma, sluneční terasa, dětský koutek, fitness (zdarma). Písečná pláž s relativně pozvolným vstupem do moře, plážový servis možno dokoupit na místě.

Ubytování

Apartmány STANDARD (zrenovované v roce 2010, bílá budova) - vždy s vybaveným kuchyňským koutem, SPR+WC, fén, TV/SAT, balkon nebo společná terasa. Apartmány SUPERIOR (postavené v roce 2010, růžová budova) – vždy s vybaveným kuchyňským koutem, SPR+WC, fén, TV/SAT, trezor, klimatizace, balkon nebo zahrádka. Na vyžádání bezbariérový apartmán. A4 STANDARD: (35 m2, max. 4 osoby) (podkrovní apartmán) studio (jedna místnost) s dvojlůžkem a vysouvacím dvojlůžkem, kuchyňský kout, společná terasa. A4 SUPERIOR: (30 m2, max. 4 osoby) studio (jedna místnost) s dvojlůžkem a rozkládacím dvojlůžkem, denní zóna s kuchyňským koutem je oddělena nábytkem (výška cca 150 cm), zahrada. B4/5 STANDARD: (40-45 m2, max. 5 osob) ložnice s dvojlůžkem, denní místnost s rozkládacím dvojlůžkem, kuchyňský kout, balkon. Přistýlka pro 5. osobu (na vyžádání při rezervaci, za příplatek). B4 SUPERIOR: (35 m2, max. 4 osoby) ložnice s dvojlůžkem, denní místnost s rozkládacím dvojlůžkem (nebo rozkládacím lůžkem a vyklápěcím lůžkem), kuchyňský kout, balkon nebo zahrada. B5/6 SUPERIOR: (60 m2, max. 6 osob) ložnice s dvojlůžkem, denní místnost s rozkládacím dvojlůžkem (nebo rozkládacím lůžkem a vyklápěcím lůžkem), kuchyňský kout, balkon nebo zahrada. 5. lůžko může být buď v ložnici, nebo v denní místnosti. Přistýlka pro 6. osobu (na vyžádání při rezervaci, za příplatek). C5/6 STANDARD: (70 m2, max. 6 osob) ložnice s dvojlůžkem, denní místnost s rozkládacím dvojlůžkem a samostatným lůžkem, samostatná kuchyň, balkon. Přistýlka pro 6. osobu (na vyžádání při rezervaci, za příplatek).

Stravování

Bez stravy.

Ostatní

Postýlka na vyžádání, € 10,-/ den nebo € 40,-/ týden (do max. počtu osob). Parkování 1 místo/ apartmán na centrálním parkovišti (nelze parkovat u apartmánu), garáž € 9,-/ noc (na vyžádání, do vyčerpání míst). Zvíře povoleno jen malé, na vyžádání, € 5,-/ den nebo € 30,-/ týden.

Poloha

Rezidence s krásným výhledem na záliv je ponořena do zeleně, je vhodná jak pro rodiny s dětmi, tak i pro všechny, kteří dávají přednost spíše klidnějším místům.

Tento hotel momentálně nenabízí žádné zájezdy.

Prohlédněte si ubytování v destinaci Itálie v lokalitě Ligurie nebo podobné ubytování.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat