Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 akčních nabídek najednou.

Apartmány Borgo Verde

Itálie, Ligurie, Imperia - Porto Maurizio

Strava Bez stravy
Ubytování Studio I Apartmán
Délka pobytu 8 dní
Doprava Vlastní
Počasí
20 °C - Oblačno
Cena za osobu od 3 395 Kč

Dostupných: 26 zájezdů Zobrazit zájezdy

Popis

Recepce, trezor, internetový koutek a Wi-Fi (ve společných prostorech, zdarma), snack-bar u bazénu, bazén pro dospělé (16x9 m) a pro děti, slunečníky a lehátka zdarma, sluneční terasa, dětský koutek, fitness (zdarma).
Písečná s relativně pozvolným vstupem do moře, plážový servis možno dokoupit na místě. Parkování: 1 místo/ apartmán na centrálním parkovišti (nelze parkovat u apartmánu), garáž 8 €/noc (na vyžádání, do vyčerpání míst).

Poloha

Rezidence s krásným výhledem na záliv je ponořena do zeleně, je vhodná jak pro rodiny s dětmi, tak i pro všechny, kteří dávají přednost spíše klidnějším místům.

Ubytování

Apartmány vždy s vybaveným kuchyňským koutem, SPR+WC, fén, TV/SAT. Na vyžádání bezbariérový apartmán. #A4 STANDARD: (35 m2, max. 4 osoby)/# (podkrovní apartmán) studio (jedna místnost) s dvojlůžkem a vysouvacím dvojlůžkem, kuchyňský kout, SPR+WC, fén, TV/SAT, společná terasa. #A4 SUPERIOR: (30 m2, max. 4 osoby)/# studio (jedna místnost) s dvojlůžkem a rozkládacím dvojlůžkem, denní zóna s kuchyňským koutem je oddělena nábytkem (výška cca 150 cm), SPR+WC, fén, TV/SAT, trezor, klimatizace, zahrada. #B4/5 STANDARD: (40-45 m2, max. 5 osob)/# ložnice s dvojlůžkem, denní místnost s rozkládacím dvojlůžkem, kuchyňský kout, SPR+WC, fén, TV/SAT, balkon. Přistýlka pro 5. osobu (na vyžádání při rezervaci, za příplatek). #B4/5 SUPERIOR: (35 m2, max. 5 osob)/# ložnice s dvojlůžkem, denní místnost s rozkládacím dvojlůžkem (nebo rozkládacím lůžkem a vyklápěcím lůžkem), kuchyňský kout, SPR+WC, fén, TV/SAT, trezor, klimatizace, balkon nebo zahrada. #B5/6 SUPERIOR: (60 m2, max. 6 osob)/# ložnice s dvojlůžkem, denní místnost s rozkládacím dvojlůžkem (nebo rozkládacím lůžkem a vyklápěcím lůžkem), kuchyňský kout, SPR+WC, fén, TV/SAT, trezor, klimatizace, balkon nebo zahrada. 5. lůžko může být buď v ložnici, nebo v denní místnosti. Přistýlka pro 6. osobu (na vyžádání při rezervaci, za příplatek). #C5/6 STANDARD: (70 m2, max. 6 osob)/# ložnice s dvojlůžkem, denní místnost s rozkládacím dvojlůžkem a samostatným lůžkem, samostatná kuchyň, SPR+WC, fén, TV/SAT, balkon. Přistýlka pro 6. osobu (na vyžádání při rezervaci, za příplatek).

Stravování

Bez stravy.

Ostatní

Postýlka: na vyžádání, 10 €/den nebo 40 €/týden (do max. počtu osob).
Zvíře: povoleno jen malé, na vyžádání, 5 €/den nebo 30 €/týden.
Pobyt: příjezd možný každý den, min. 7 nocí (25/5-15/9), příjezd možný každý den, min. 4 noci (do 25/5 a po 15/9).

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat