Vyhledat zájezd

Villaggio Colombo

Itálie, Ligurie, Andora

Strava Bez stravy
Ubytování Studio I Apartmán
Délka pobytu 8 dní
Doprava Vlastní
Počasí
13 °C - Oblačno

Popis

Venkovní bazén, bazén pro děti, parkoviště, zahrádka, dětské hřiště, wi-fi, pes povolen, TV.

Stravování

Bez stravy.

Ubytování

Villetta C4 trilo(4): bungalov (cca 42 m2) - obývací pokoj s kuchyňským koutem, dvoulůžková ložnice a pokoj se 2 lůžky, TV, sociální zařízení, veranda do zahrady.
Villetta C5 trilo(5): bungalov (cca 42 m2) - obývací pokoj s kuchyňským koutem a rozkládacím lůžkem, dvoulůžková ložnice a pokoj se 2 lůžky, TV, sociální zařízení, veranda do zahrady.
Villetta C6 trilo(6): bungalov (cca 42 m2) - obývací pokoj s kuchyňským koutem a rozkládacím lůžkem pro 2 osoby, dvoulůžková ložnice a pokoj se 2 lůžky, TV, sociální zařízení, veranda do zahrady.
Mobilhome C4 trilo(4): Mobilhome (cca 28 m2 včetně verandy) - kuchyňský kout s elektrickým vařičem (2 plotýnky), ložnice s dvoulůžkem 140x200 cm a pokojík s palandou, sociální zařízení, veranda, malá předzahrádka
Mobilhome C5 trilo(5): Mobilhome (cca 28 m2 včetně verandy) - kuchyňský kout s elektrickým vařičem (2 plotýnky), ložnice s dvoulůžkem 140x200 cm a pokojík s palandou + sklápěcím/rozkládacím lůžkem, sociální zařízení, veranda, malá předzahrádka.

Poloha

Prázdninové středisko Villaggio Colombo s 50 vilkami a 18 mobilhomy leží v olivovém háji v letovisku Andora, cca 1800 m od pláže a nabízí jedinečný výhled na moře a Alpy. V areálu je k dispozici velký bazén (délka cca 30 m) s lehátky a slunečníky zdarma, menší bazén pro děti (otevřeny od přibližně od května do září, podle počasí), tenisové kurty za poplatek 5 €/hodina, prádelna na žetony cca 4 €/žeton, bar, dětské hřiště, parkoviště a recepce s možností Wi-Fi připojení zdarma, ping-pong. Villaggio Colombo je vzdáleno cca 250 m od dálnice, 1 km od supermarketu a 1,5 km od železniční stanice. Povolena menší zvířata za poplatek 5 EUR/den.

Tento hotel momentálně nenabízí žádné zájezdy.

Prohlédněte si ubytování v destinaci Itálie v lokalitě Ligurie nebo podobné ubytování.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat