Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 akčních nabídek najednou.

Apartmány Giada

Itálie, Ligurie, Imperia - Porto Maurizio

Strava Bez stravy
Ubytování Studio I Apartmán
Délka pobytu 4 dny, 5 dní, 8 dní
Doprava Vlastní
Počasí
27 °C - Možnost deště
Cena za osobu od 1 895 Kč

Dostupných: 56 zájezdů Zobrazit zájezdy

Popis

Recepce, restaurace-pizzerie, Wi-Fi na recepci (omezeno na 1 MB/osoba/den), bar u bazénu, bazén pro dospělé a pro děti, terasa s lehátky a slunečníky, barbecue, dětský koutek, víceúčelové sportovní hřiště, minigolf (zapůjčení vybavení - kauce € 10,-), minibus na pláž (kromě soboty a neděle), miniclub pro děti 4-12 let (červenec - srpen). Za poplatek - půjčovna kol, prádelna.
Písečná, u vstupu do moře kameny, část pláže s plážovým servisem za poplatek, část pláže volná. Parkování: u rezidence, 8 €/noc.

Poloha

Prázdninový komplex je určen především pro rodiny s dětmi, leží na panoramatickém místě. Zde strávená dovolená je skvělou nabídkou propojení relaxace a využití bohatého sportovního zázemí.

Ubytování

Apartmány jsou vkusně zařízeny, vždy s vybaveným kuchyňským koutem, SPR+WC, klimatizace, balkon, terasa nebo malá zahrádka se zahradním nábytkem. Apartmány typu SUPERIOR mají navíc TV/ SAT a mikrovlnou troubu. #A3 MIMOSA: (max. 3 osoby)/# studio (jedna místnost) s rozkládacím lůžkem a dvěma samostatnými lůžky, SPR+WC, klimatizace, malá terasa nebo malý balkon zahrádka se zahradním nábytkem. #B4 ORCHIDEA: (cca 34 m2, max. 4 osoby)/# ložnice s dvojlůžkem (nebo se dvěma lůžky), denní místnost s rozkládacím dvojlůžkem (nebo dvěma rozkládacími lůžky) a kuchyňským koutem, SPR+WC, klimatizace, balkon se zahradním nábytkem (1. patro). #B5 GINESTRA SUPERIOR: (max. 5 osob)/# ložnice s dvojlůžkem, denní místnost s rozkládacím dvojlůžkem a samostatným lůžkem (rozkládací křeslo pro jednu osobu nebo samostatné lůžko, na vyžádání) a kuchyňským koutem, mikrovlnná trouba, SPR+WC, klimatizace, TV/SAT, balkon se zahradním nábytkem (1. patro). #C5 LAVANDA: (max. 6 osob)/# dvě ložnice, v každé ložnici dvojlůžko, denní místnost s rozkládacím dvojlůžkem a kuchyňským koutem, SPR+WC, klimatizace, balkon nebo malá zahrádka se zahradním nábytkem (1. patro nebo přízemí). #C6 ROSA SUPERIOR: (max. 6 osob)/# dvě ložnice, v každé ložnici dvojlůžko, denní místnost s rozkládacím dvojlůžkem a kuchyňským koutem, mikrovlnná trouba, 2x SPR+WC, klimatizace, TV/SAT, balkon nebo malá zahrádka se zahradním nábytkem (1. patro nebo přízemí). #D7 IBISCUS SUPERIOR: (max. 7 osob)/# tři ložnice, v každé dvojlůžko, denní místnost s rozkládacím lůžkem a kuchyňským koutem, mikrovlnná trouba, 2x SPR+WC, klimatizace, TV/SAT, balkon (přízemí). Nebo dva propojené apartmány typu B, pak dvě ložnice a ložnice v denní místnosti, kuchyňský kout, 2x SPR+WC, zahrádka (přízemí).

Stravování

Bez stravy.

Ostatní

Postýlka: na vyžádání, 3 €/den (do max. počtu osob).
Zvíře: nepovoleno.
Pobyt: příjezd možný každý den, min. 3 noci.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat