Vyhledat zájezd

Residence I Cormorani

Itálie, Ligurie, Loano

Strava Bez stravy
Ubytování Studio I Apartmán
Délka pobytu 8 dní
Doprava Vlastní
Další názvy
Apartmány I Cormorani
Residence Casa Vacanze I Cormorani
Rezidence I Cormorani
Počasí
13 °C - Oblačno

Dovolená s dětmi

Poloha

Residence I Cormorani se řadí mezi vůbec nejhezčí v Ligurii. Nachází se v zeleni přibližně 700 m od pláže, od obchodů je vzdálená cca 400 m a od centra městečka Loano 600 m. Hostům je k dispozici bazén 200 m2 s oddělenou dětskou částí (otevřen podle počasí přibližně od velikonoc do konce sezony), recepce (kromě neděle), bar s halou, biliard (za poplatek), výtah, dětské hřiště, velká zahrada, parkovací místo zdarma (na parkovišti nebo v garáži), prádelna na žetony, internet point a wifi, společenská místnost s TV, hydromasáže, ping pong. Apartmány jsou vybaveny sociálním zařízením, telefonem, TV a trezorem, nově mají také klimatizaci a wifi.

Popis

venkovní bazén, bazén s hydromasážemi, parkoviště, garáž, zahrádka, wi-fi, výtah, pes zakázán, TV, trezor, klimatizace, terasa / balkón,

Ubytování

Typ B4 bilo(4) : obývací pokoj s rozkládacím dvoulůžkem a kuchyňským koutem, dvoulůžková ložnice, TV, trezor, telefon, sociální zařízení, balkón. Typ B5 bilo(5) : obývací pokoj s rozkládacím dvoulůžkem a kuchyňským koutem, třílůžková ložnice, TV, trezor, telefon, sociální zařízení, balkón. Typ C6 trilo(6) : obývací pokoj s rozkládacím dvoulůžkem a kuchyňským koutem, dvoulůžková ložnice, balkon a v podkroví pokoj se 2 lůžky (bez dveří), TV, trezor, telefon, sociální zařízení, většina apartmánů s terasou na střeše. Typ C7 trilo(7) : obývací pokoj s rozkládacím dvoulůžkem a kuchyňským koutem, dvoulůžková ložnice, balkon a v podkroví pokoj se 2 lůžky (bez dveří), přistýlka pro 7.osobu v jedné z ložnic, TV, trezor, telefon, sociální zařízení, většina apartmánů má terasu na střeše.

Stravování

bez stravy

Tento hotel momentálně nenabízí žádné zájezdy.

Prohlédněte si ubytování v destinaci Itálie v lokalitě Ligurie nebo podobné ubytování.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat