Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Rezidence Laura

Itálie, Ligurie, Bordighera

Strava Bez stravy
Ubytování Studio I Apartmán
Délka pobytu 8 dní
Doprava Vlastní
Další názvy
Residence Laura
Residenza Laura
Rezidence Laura Rta
Cena za osobu od 6 125 Kč

Dostupných: 27 zájezdů Zobrazit zájezdy

Dovolená s dětmi

Poloha

Rezidence Laura je situována poblíž centra městečka, asi 200 m od pláže, v klidné lokalitě. Oblíbené letovisko Bordighera se nachází nedaleko francouzských hranic.
Od moře: 200.

Popis

Recepce, výtah, soukromé parkoviště (za poplatek). Na střeše budovy se nachází terasa s fantastickým výhledem, vhodná k relaxaci a opalování. Hostům jsou zde k dispozici křesílka a slunečníky.
Písečná: asi 200 m od ubytování, volně přístupné i soukromé pláže.

Sport a zábava

Na pláži různé vodní sporty a půjčovny sportovního vybavení a množství sportovního vyžití - kolektivní sporty, možnosti zábavy pro děti a mnoho dalších. Tenisové kurty, vodní plavidla, cykloturistika, potápění.

Ubytování

Ubytování je zajištěno v apartmánech pro 4 osoby s možností přistýlky (za poplatek). Každý apartmán disponuje vybaveným kuchyňským koutem, balkonem a vlastním sociálním zařízením.
BILO 4+1.
Obsazenost 2 až 5 osob: obývací pokoj s kuch. koutem, dvoulůžkovou rozkládací pohovkou, ložnice se 2 lůžky, koupelna, balkon nebo zahrádka, telefon, TV, trezor. Možnost 5.lůžka (za poplatek).

Stravování

Vlastní. Doporučujeme návštěvu místních restaurací a pizzerií se širokou nabídkou vynikajících pokrmů.

Ostatní

20% sleva při zakoupení zájezdu do 15.2.2017.
Tipy: Janov: hlavní město regionu; katedrála San Lorenzo, kostel El Gesú, palác San Giorgio, kde napsal ve vězení Marco Polo svůj Milión a rodný Kolumbův dům. Cinque Terre: unikátní oblast typických přístavních vesniček (UNESCO). Cervo: jedna z nejkrásnějších přímořských vesnic, kostel San Giovanni Battista nad mořem, ALBENGA, stará obchodní čtvrť obklopená hradbami, baptisterium s fragmenty mozaik. Monako: Monacké knížectví, stát ležící na pobřeží francouzské riviéry (Azurové pobřeří) se nachází asi 30 min. jízdy autem od letoviska Bordighera.
Info: Check-in: 16.00 - 20.00 hod. / check-out: 10.00 hod.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat