Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Rezidence Ai Pozzi Village

Itálie, Ligurie, Loano

Ubytování Hotel
Cena za osobu od 3 295 Kč

Dostupných: 968 zájezdů Zobrazit zájezdy

Ostatní

20% sleva při zakoupení zájezdu do 15.2.2017.
Tipy: Janov: hlavní město regionu; katedrála San Lorenzo, kostel El Gesú, palác San Giorgio, kde napsal ve vězení Marco Polo svůj Milión a rodný Kolumbův dům. Cinque Terre: unikátní oblast typických přístavních vesniček (UNESCO). Cervo: jedna z nejkrásnějších přímořských vesnic, kostel San Giovanni Battista nad mořem, ALBENGA, stará obchodní čtvrť obklopená hradbami, baptisterium s fragmenty mozaik. Monako: Monacké knížectví, stát ležící na pobřeží francouzské riviéry (Azurové pobřeří) se nachází asi 30 min. jízdy autem od letoviska Bordighera.
Info: Check-in: 16.00 - 20.00 hod. / check-out: 10.00 hod.

Poloha

Rezidence Ai Pozzi Village nabízí rozmanité služby a je vhodný pro dovolenou plnou odpočinku, sportu a zábavy. Nachází se jen několik minut chůze od centra letoviska a asi 900 m od pláže. Doprava do/z centra Luana je zajištěná - zdarma.
Od moře: 900.

Popis

Recepce, restaurace, Wi-Fi (zdarma), wellness (vyhřívaný bazén, sauna, masáže, chromoterapie), bazén s jazzuci, večerní programy, taneční lekce, tenis, stolní tenis, futsal, dětské hřiště, dětský klub, veřejné parkoviště u hotelu - zdarma, garáž (na vyžádání, za poplatek), úschovna jízdích kol.
Písečná: asi 900 m od ubytování. Pláž v centru Luana - Bagni Sirena je vybavena plážovým servisem, dětským hřištěm, plážovým volejbalem, barem, převlékací kabinou.

Sport a zábava

Na pláži různé vodní sporty, půjčovny sportovního vybavení a množství sportovního vyžití. Wellness (vyhřívaný bazén, sauna, masáže, chromoterapie), bazén s jazzuci, taneční lekce, tenis, stolní tenis, futsal, dětské hřiště, dětský klub. Sauna a turecké lázně za poplatek asi 3 €ur/osoba.

Ubytování

Apartmány typu MONO, BILO a TRILO jsou vybavené kuchyňským koutem, mikrovlnou troubou, SAT/TV, soc.zařízením, fénem, trezorem, připojením k internetu (přes kabel, ten není ve vybavení apartmánu), balkonem.
MONO 2.
Obsazenost 2 osoby, obývací pokoj s kuchyňským koutem a dvoulůžkem, soc. zařízení, mikrovlná trouba, SAT/TV, fén, trezor, připojení k internetu (přes kabel, ten není ve vybavení apartmánu), balkon.
BILO 4.
Obsazenost 2-4 osoby, obývací pokoj s kuchyňským koutem a rozkládacím gaučem, ložnice s manželským lůžkem (lze rozdělit na 2 samostatná lůžka), soc. zařízení, mikrovlná trouba, SAT/TV, fén, trezor, připojení k internetu (přes kabel, ten není ve vybavení apartmánu), balkon.
BILO 5.
Obsazenost 3-5 osoby, obývací pokoj s kuchyňským koutem a rozkládacím gaučem, ložnice s manželským lůžkem (lze rozdělit na 2 samostatná lůžka)a samostatným lůžkem, soc. zařízení, mikrovlná trouba, SAT/TV, fén, trezor, připojení k internetu (přes kabel, ten není ve vybavení apartmánu), balkon.
TRILO 7.
Obsazenost 5-7 osob, obývací pokoj s kuchyňským koutem a rozkládacím gaučem, ložnice s manželským lůžkem, ložnice s manželským lůžkem a samostatným lůžkem, soc. zařízení, mikrovlná trouba, SAT/TV, fén, trezor, připojení k internetu (přes kabel, ten není ve vybavení apartmánu), balkon.

Stravování

Vlastní. Možnost dokoupení snídaní nebo polopenze.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat