Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Hotel Garden Lido

Itálie, Ligurie, Loano

Ubytování Hotel
Počasí
11 °C - Oblačno
11 °C - Oblačno

Sport a zábava

Zdarma: půjčovna kol, stolní tenis, fitness. Za poplatek: minigolf, potápění, plachtění, tenis, golf (cca 25 km). Za poplatek: turecká parní lázeň, masáže.

Popis

Soukromá pláž jen před silnici. Po celou sezonu je nutná rezervace míst. 2 lehátka + slunečník na pokoj zdarma do cca 13.6. a cca 27.8.-30.9. Cca 13.6.-27.8. k platbě na místě. 67 pokojů, společenská místnost, lounge, snídaňová restaurace, bar s terasou, výtah, zahrada, střešní terasa. Bazén 16 x 7 m (cca 5.4.-30.9.) s lehátky zdarma, osušky cca 2 €/kus. A-la-carte restaurace na pláži. WiFi zdarma. Dětský bazén, na pláži dětský bazén s mořskou vodou. Dětská postýlka do 2 let zdarma Max. počet osob nesmí být dětskou postýlkou překročen.

Ubytování

Dvoulůžkové pokoje (A2A): pokoje jsou vybaveny trezorem, minibarem, sat. TV, telefonem, klimatizací (cca 1.6.-30.9.), vanou nebo sprchou a balkonem. Dvoulůžkové pokoje (A2B): stejné vybavení jako A2A. Postranní nebo přímý výhled na moře. Dvoulůžkové pokoje Superior (A2C): stejné vybavení jako A2A, navíc župan, postranní nebo přímý výhled na moře. Dvoulůžkové pokoje Superior (A2D): stejné vybavení jako A2A, navíc župan, jen některé z nich s balkonem. Čtyřlůžkové pokoje (A2E): stejné vybavení jako A2A, navíc palanda. Jednolůžkové pokoje (A1A): stejné vybavení jako A2A, s postranním nebo přímým výhledem na moře.

Stravování

Snídaně nebo polopenze. Snídaně formou bufetových stolů. Při rezervaci polopenze navíc večeře jako výběr z menu o 3 chodech v restauraci Sirena (cca 450 m).

Ostatní

Komfortní hotel na palmové promenádě. Soukromá pláž jen přes silnici.
Info: parkování: uzavřené parkoviště cca 15 €/den; domácí zvíře: malé zdarma (nesmí do společenských místností, k bazénu a pláži); příjezd/min. délka pobytu: denně/ 3 noci.
GPS: 44.130192, 8.262523.

Poloha

U přístaviště, centrum s obchody, bary a restauracemi cca 200 m, kousek od palmové promenády.

Tento hotel momentálně nenabízí žádné zájezdy.

Prohlédněte si ubytování v destinaci Itálie v lokalitě Ligurie nebo podobné ubytování.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat