Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Residence I Cormorani

Itálie, Ligurie, Loano

Ubytování Studio I Apartmán
Počasí
22 °C - Jasno
22 °C - Jasno

Poloha

Jedna z nejhezčích residencí na Ligurském pobřeží, nachází se cca 700 m od moře. Residence je obklopená zelení, pro klienty je k dispozici bazén, vířivka a animační programy. 700 m od pláže, 500 m od obchodů a restaurací.

Popis

Recepce, výtah, bazén s dětskou částí, vířivka, wi-fi, bar, TV místnost, dětské hřiště, animace pro děti, plážový volejbal, velká zahrada, sluneční terasa, parkoviště/garáž.

Stravování

Vlastní.

Ubytování

Nově zařízené apartmány, klimatizace, TV, telefon, vlastní sociální zařízení, vybavený kuchyňský kout, wi-fi, sejfBILO 4 (38-40 m2) - obývací pokoj s rozkládacím gaučem a kuchyňským koutem, ložnice s manželským lůžkem, balkonBILO 5 (45 m2) – obývací pokoj s rozkládacím gaučem a kuchyňským koutem, ložnice s manželským lůžkem a jedním lůžkem, balkonTRILO 6 - druhé patro (55 m2), obývací pokoj s rozkládacím gaučem, kuchyňský kout, ložnice s manželským lůžkem, druhá ložnice ve vyvýšeném patře bez dveří, většina s terasou na střešeTRILO 7 - druhé patro (60 m2), obývací pokoj s rozkládacím gaučem, kuchyňský kout, ložnice s manželským lůžkem, druhá ložnice ve vyvýšeném patře bez dveří, 7. lůžko v jedné z ložnic většina s terasou na střeše.

Tento hotel momentálně nenabízí žádné zájezdy.

Prohlédněte si ubytování v destinaci Itálie v lokalitě Ligurie nebo podobné ubytování.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat