Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Rezidence I Cormorani

Itálie, Ligurie, Loano

Ubytování Studio I Apartmán
Počasí
20 °C - Možnost bouřky
20 °C - Možnost bouřky
Cena za osobu od 3 690 Kč

Dostupných: 9 zájezdů Zobrazit zájezdy

Poloha

Jedna z nejhezčích rezidencí na Ligurském pobřeží je umístěna na klidném místě, v udržované zahradě a je vhodná především pro rodiny s dětmi.

Popis

Recepce, výtah, TV místnost, internetový koutek a Wi-Fi (zdarma), bar, biliár (za poplatek), velká zahrada, bazén (cca 1/5-30/9) s dětskou částí, whirlpool, sluneční terasa, 2 křesla/apartmán zdarma, dětský koutek, animační programy pro děti 3-10 let (cca 15/6-31/8, dle obsazenosti rezidence), multifunkční hřiště, stolní tenis, plážový volejbal, pračka (za poplatek), půjčovna kol (zdarma, dle volné kapacity), Minigolf (300 m), tenis, plachtění a potápěčské centrum (700 m) - vše za poplatek.
Písečná s pozvolným vstupem do moře, plážový servis za speciální cenu možno zakoupit na místě. Parkování: parkoviště nebo garáž - 1 místo/ apartmán (zdarma).

Ubytování

Apartmány jsou příjemně zařízeny, vždy s vybaveným kuchyňským koutem, mikrovlnná trouba, SPR+WC, TV/SAT, trezor, Wi-Fi, klimatizace, balkon. Apartmány jsou vybaveny novým nábytkem. #B4: (38-40 m2, max. 4 osoby)/# ložnice se dvěma lůžky, denní místnost s rozkládacím dvojlůžkem a kuchyňským koutem, SPR+WC, TV/SAT, trezor, Wi-Fi, klimatizace, balkon. #B5: (45 m2, max. 5 osob)/# ložnice se třemi lůžky, denní místnost s rozkládacím dvojlůžkem a kuchyňským koutem, SPR+WC, TV/SAT, trezor, Wi-Fi, klimatizace, balkon. #C6: (55 m2, max. 6 osob)/# (ve 2. patře) ložnice s dvojlůžkem, denní místnost s rozkládacím dvojlůžkem a kuchyňským koutem, SPR+WC, TV/SAT, trezor, Wi-Fi, klimatizace, balkon. Další dvě lůžka jsou v otevřeném podkroví přístupném po schodišti. Většina apartmánů s terasou v podkroví. #C7: (60 m2, max. 7 osob)/# (ve 2. patře) ložnice s dvojlůžkem, denní místnost s rozkládacím dvojlůžkem a kuchyňským koutem, SPR+WC, TV/SAT, trezor, Wi-Fi, klimatizace, balkon. Další dvě lůžka jsou v otevřeném podkroví přístupném po schodišti. 7. lůžko může být v otevřeném podkroví nebo v ložnici. Většina apartmánů s terasou v podkroví.

Ostatní

Postýlka: na vyžádání pro dítě do 3 let, 15 €/týden (bez ložního prádla).
Zvíře: nepovoleno.
Pobyt: sobota/ sobota (3/6-23/9), příjezd možný každý den kromě neděle, min. 7. nocí (do 3/6 a po 23/9).

Stravování

Bez stravy.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat