Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Apartmány Paola

Itálie, Ligurie, Loano

Ubytování Studio I Apartmán
Počasí
12 °C - Možnost deště
12 °C - Možnost deště
Cena za osobu od 1 705 Kč

Dostupných: 74 zájezdů Zobrazit zájezdy

Popis

Recepce, bazén pro dospělé a pro děti (5x4 m, otevřen cca 1/4-30/9) s lehátky a slunečníky (do vyčerpání kapacity), Wi-Fi (na recepci a u bazénu), dětské hřiště, zahrada (část vyhrazena pro psy), úschovna kol a motorek, stolní tenis. Za poplatek - prádelna, nápojový automat, hlídaní psů.
Štěrková s pozvolným vstupem do moře, plážový servis (1 slunečník + 2 křesla) možno zakoupit na místě. Parkování: 1 místo/apartmán.

Stravování

Bez stravy.

Ostatní

Postýlka: na vyžádání, 30 €/ týden (bez ložního prádla).
Zvíře: povoleno jen malé, na vyžádání, 30 €/ týden.
Pobyt: sobota/ sobota (16/6-1/9), příjezd možný každý den, min. 1 noc (do 16/6 a po 1/9).

Pobytová taxa: 1 €/osoba od 12 let/noc (max. 5 po sobě nasledujících nocí).

Poloha

Příjemná vila umístěná v klidné rezidenční zóně je obklopená velkou zahradou.

Ubytování

Apartmány jsou standardně zařízeny, vždy s vybaveným kuchyňským koutem, SPR+WC, fén, klimatizace, mikrovlnná trouba, TV/SAT, Wi-Fi, trezor, většina s balkonem nebo malou zahrádkou. #A2: (max. 2 osoby, 21 m2)/# studio (jedna místnost) s rozkládacím dvojlůžkem (příp. s pevným dvojlůžkem) a kuchyňským koutem. #A4: (max. 4 osoby, 28 m2)/# studio (jedna místnost) s dvojlůžkem, patrovou postelí a kuchyňským koutem. #B4: (max. 4 osoby, 30-40 m2)/# ložnice s dvojlůžkem (příp. ložnice s dvojlůžkem a patrovou postelí), denní místnost s rozkládacím dvojlůžkem (příp. dvěma rozkládacímí lůžky) a kuchyňským koutem. Některé apartmány jsou dvoupodlažní. #B6: (max. 6 osob, 40-46 m2)/# ložnice s dvojlůžkem a jedním lůžkem, denní místnost s rozkládacím dvojlůžkem a jedním lůžkem (příp. patrová postel v ložnici nebo denní místnosti), kuchyňský kout. #C4: (max. 4 osoby, 35 m2)/# dvě ložnice s dvěma lůžky, denní místnost s kuchyňským koutem, terasa. #C5: (max. 5 osob, 33 m2)/# ložnice s dvěma lůžky, ložnice s jedním lůžkem, denní místnost s dvěma rozkládacími lůžky, kuchyňský kout. #C6/7: (max. 7 osob, 50-52 m2)/# ložnice s dvěma lůžky, denní místnost s rozkládacím dvojlůžkem (příp. s dvěma rozkládacími lůžky), kuchyňský kout, dvě samostatná lůžka v otevřeném podkroví, většina apartmánů se střešní terasou. Přistýlka pro 7. osobu na vyžádání při rezervaci, za příplatek.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat