Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Apartmány Riviera Palace

Itálie, Ligurie, Loano

Ubytování Studio I Apartmán
Počasí
13 °C - Jasno
13 °C - Jasno
Cena za osobu od 2 895 Kč

Dostupných: 46 zájezdů Zobrazit zájezdy

Poloha

Moderní rezidence, otevřená v roce 2012, se nachází v klidné zóně a patří k nejlepším ubytováním na Ligurské riviéře.

Popis

Recepce, výtah, internetový koutek a Wi-Fi, bar, TV místnost, zahrada, bazén (9x4 m) se slunečníky a lehátky, bar u bazénu, sluneční terasa, dětský koutek, stolní tenis, prádelna (za poplatek), půjčovna kol (dle volné kapacity, 90 min. zdarma, pak za poplatek). Za poplatek - minigolf (100 m), tenis, plachtění a potápění (1 km).
Štěrková s pozvolným vstupem do moře, převážná část pláže s plážovým servisem za poplatek. Možnost zakoupení plážového servisu za speciální cenu na smluvní pláži "Bagni Miramare" (červenec a srpen je nutné rezervovat dopředu). Na smluvní pláž (cca 1 km od rezidence) jezdí v pravidelných časech minibus zdarma. Parkování: u rezidence (do vyčerpání míst).

Ubytování

Apartmány jsou prostorné, elegantní a moderně zařízené, vždy s vybaveným kuchyňským koutem, myčka nádobí, mikrovlnná trouba (na vyžádání), SPR+WC, fén, TV/ SAT, trezor, telefon, Wi-Fi, klimatizace. Na vyžádání bezbariérový apartmán. #A3/4: (30 m2, max. 3 osoby)/# studio (jedna místnost) s rozkládacím dvojlůžkem a vysouvacím lůžkem, kuchyňský kout, myčka nádobí, mikrovlnná trouba (na vyžádání), SPR+WC, fén, TV/ SAT, trezor, telefon, Wi-Fi, klimatizace. Přistýlka pro 4. osobu (vhodné pro dítě, na vyžádání při rezervaci, za poplatek). #B4: (40 m2, max. 4 osoby)/# ložnice s dvojlůžkem, denní místnost s rozkládacím lůžkem a kuchyňským koutem, myčka nádobí, mikrovlnná trouba (na vyžádání), SPR+WC, fén, TV/ SAT, trezor, telefon, Wi-Fi, klimatizace, malý balkon. #B5: (50 m2, max. 5 osob)/# ložnice s dvojlůžkem, denní místnost s rozkládacím dvojlůžkem a samostatným lůžkem (příp. rozkládacím lůžkem), kuchyňský kout, myčka nádobí, mikrovlnná trouba (na vyžádání), SPR+WC, fén, TV/ SAT, trezor, telefon, Wi-Fi, klimatizace. #B5 SUPERIOR: (55-60 m2, max. 5 osob)/# ložnice s dvojlůžkem, denní místnost s rozkládacím dvojlůžkem a samostatným lůžkem (příp. rozkládacím lůžkem), kuchyňský kout, myčka nádobí, mikrovlnná trouba (na vyžádání), SPR+WC, fén, TV/ SAT, trezor, telefon, Wi-Fi, klimatizace, terasa se záhradním nábytkem.

Stravování

Bez stravy.

Ostatní

Postýlka: na vyžádání pro dítě do 3 let, 50 €/týden.
Zvíře: povoleno jen malé, na vyžádání, 50 €/týden.
Pobyt: sobota/ sobota (26/5-15/9), příjezd možný sobota/neděle, min. 6 nocí (do 26/5 a po 15/9).

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat