Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Rezidence Paradiso

Itálie, Ligurie, Laigueglia

Strava Bez stravy
Ubytování Studio I Apartmán
Délka pobytu 8 dní
Doprava Vlastní
Další názvy
Residence Paradiso
Residence Paradiso Rta
Rezidence Paradiso RTA
Villaggio Paradiso
Počasí
20 °C - Možnost bouřky
20 °C - Možnost bouřky
Cena za osobu od 5 245 Kč

Dostupných: 4 zájezdů Zobrazit zájezdy

Sport a zábava

Hosté si na pláži mohou zahrát beach volejbal nebo vyzkoušet jiné vodní a plážové sporty. Pro děti: dětský koutek v piniovém háji s houpačkami, skluzavkami a pískovištěm.

Ubytování

Příjemné a kompletně vybavené apartmány s klimatizací, TV/SAT, balkonem s výhledem na moře (přímý nebo boční), vybaveným kuchyňským koutem s elektrickým vařičem. Bližší popis každého apartmánu naleznete níže v popisu ubytovacích jednotek.
MONO 2.
Apartmán pro 2 osoby: (cca 23-28 m2), obývací pokoj s kuchyňkským koutem, dvoulůžková rozkládací pohovka, vlastní sociální zařízení, balkon.
MONO 3+1.
Apartmán pro 3 osoby: (cca 23-28 m2), obývací pokoj s kuchyňkským koutem, dvoulůžková rozkládací pohovka, rozkládací křeslo pro 1 osobu nebo jednolůžko, vlastní sociální zařízení, balkon. Možnost 4.lůžka (za poplatek).
BILO 4+1.
Apartmán pro 4 osoby: (cca 36 m2), obývací pokoj s kuchyňkským koutem, dvoulůžková rozkládací pohovka nebo rozkládací pohovka pro 1 osobu a jednolůžko, ložnice s manželským lůžkem, vlastní sociální zařízení, balkon. Možnost 5.lůžka (za příplatek).

Stravování

Vlastní. Doporučujeme návštěvu místních restaurací a pizzerií.

Popis

Recepce, společenský sál s TV/SAT, čítárna, terasa na opalování s posezením, výtah a garáž (za poplatek).
Písečná: přímo u střediska. Pláž je vybavena převlékacími kabinkami a různými zařízemími pro sportovní vyžití.

Ostatní

20% sleva při zakoupení zájezdu do 15.2.2017.
Tipy: Janov: hlavní město regionu; katedrála San Lorenzo, kostel El Gesú, palác San Giorgio, kde napsal ve vězení Marco Polo svůj Milión a rodný Kolumbův dům. Cinque Terre: unikátní oblast typických přístavních vesniček (UNESCO). Cervo: jedna z nejkrásnějších přímořských vesnic, kostel San Giovanni Battista nad mořem, ALBENGA, stará obchodní čtvrť obklopená hradbami, baptisterium s fragmenty mozaik.
Info: Check-in: 17.00-20.00 hod. / check-out: 10.00 hod.

Poloha

Tato třípatrová rezidence byla kompletně zrenovována a nabízí aparmány s výhledem na moře. Rezidence Paradiso je situována v okouzlujícím městečku Laigueglia na západě Ligurské riviéry, asi 2,5 km od města Alassio. Zde jsou nesčetné možnosti kulturního vyžití, historické a architektonické památky a dlouhá pláž s bílým pískem - opravdový skvost Riviéry.
Od moře: 20.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat