Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Rezidence Hermitage

Itálie, Ligurie, Pietra Ligure

Ubytování Studio I Apartmán
Počasí
22 °C - Jasno
22 °C - Jasno

Ubytování

Recepce, bar, společenská místnost s TV, výtah, Wi-Fi připojení v hale (zdarma), prádelna, parkovací místo - za poplatek (omezený počet).

Stravování

Vlastní.

Ostatní

Bazén * plážový servis v ceně *.

Popis

Rezidenci tvoří tři budovy, které se nacházejí uprostřed zahrady, v klidné rezidenční části města. Rezidence má k dispozici 60 jednoduše a účelně zařízených apartmánů, z nichž některé prošly v roce 2015 celkovou rekonstrukcí. Příslušenství, plně vybavený kuchyňský kout, telefon, TV, téměř všechny balkón nebo francouzský balkónek; apartmány SUPERIOR - po kompletní rekonstrukci, navíc klimatizace, trezor, Wi Fi (za poplatek) MONO 2 (20/24 m2) – obývací pokoj s rozkládací pohovkou pro 2 osoby MONO 3 (20/24 m2) – obývací pokoj s rozkládací pohovkou pro 2 osoby a jedním lůžkem BILO 4 (28/40 m2) – obývací pokoj s rozkládací pohovkou pro 2 osoby, ložnice s manželskou postelí BILO 5 (28/40 m2) – obývací pokoj s rozkládací pohovkou pro 2 osoby, ložnice s manželskou postelí a jedním lůžkem TRILO 5 (40/45 m2) – samostatná kuchyně, obývací pokoj s rozkládací pohovkou pro 2 osoby, ložnice s manželskou postelí a jedním lůžkem TRILO 6/7 (48/58 m2) – obývací pokoj s rozkládací pohovkou pro 2 osoby, ložnice s manželskou postelí, pokoj se dvěma/ třemi lůžky.

Poloha

Od centra - 800 m od centra Pietra Ligure, od centra - 100 m nejbližší obchody, od pláže - 250 m od pláže s hrubým pískem.

Tento hotel momentálně nenabízí žádné zájezdy.

Prohlédněte si ubytování v destinaci Itálie v lokalitě Ligurie nebo podobné ubytování.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat