Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 akčních nabídek najednou.

Residence Hermitage

Itálie, Ligurie, Pietra Ligure

Ubytování Studio I Apartmán
Počasí
27 °C - Jasno
Cena za osobu od 2 645 Kč

Dostupných: 65 zájezdů Zobrazit zájezdy

Poloha

Lokalita Pietra Ligure, hrubopísčitá až jemně oblázková pláž s mírně se svažujícím vstupem do moře - 250 m, centrum - 100 m.

Popis

Recepce, bar, společenská místnost s TV, wi-fi připojení k internetu, výtah, zahrada, dětské hřiště, sluneční terasa, parkovací stání*, prádelna* .

Sport a zábava

Bazén cca 19 x 5 m s lehátky a slunečníky, plážový servis (1 slunečník a 2 plážové židle / apartmán; v ceně pouze u pobytů do 22.06. a od 02.09.), půjčovna jízdních kol* .

Ubytování

Mono 2/3: 20 až 24 m² - obývací pokoj s kuchyňským koutem a rozkládacím gaučem pro 2 osoby a případně přistýlkou pro 1 osobu, sociální zařízení, balkon či francouzské okno.

Bilo 4/5: 28 až 40 m² - ložnice s manželskou postelí a případně 1 samostatným lůžkem, obývací pokoj s kuchyňským koutem a rozkládacím gaučem pro 2 osoby, sociální zařízení, balkon či francouzské okno.

Trilo 5: 40 až 45 m² - ložnice s manželskou postelí a 1 samostatným lůžkem či 3 samostatnými lůžky, obývací pokoj s rozkládacím gaučem pro 2 osoby,  kuchyň, sociální zařízení, balkon či francouzské okno.

Trilo 6/7: 48 až 58 m² - 2 ložnice s manželskou postelí či 2 samostatnými lůžky, v jedné z ložnic další samostatné lůžko, obývací pokoj s kuchyňským koutem a rozkládacím gaučem pro 2 osoby, sociální zařízení, balkon či francouzské okno.

Mono 2 Superior: 20 až 24 m² - obývací pokoj s kuchyňským koutem a rozkládacím gaučem pro 2 osoby, sociální zařízení, balkon či francouzské okno; kompletně zrekonstruované apartmány.

Bilo 4 Superior: 28 až 40 m² - ložnice s manželskou postelí, obývací pokoj s kuchyňským koutem a rozkládacím gaučem pro 2 osoby, sociální zařízení, balkon či francouzské okno; kompletně zrekonstruované apartmány.

Bilo 5 Superior: 28 až 40 m² - ložnice s manželskou postelí a 1 samostatným lůžkem, obývací pokoj s kuchyňským koutem a rozkládacím gaučem pro 2 osoby, sociální zařízení, balkon či francouzské okno; kompletně zrekonstruované apartmány.Základní popis pokojů:
pokoj 1 - pokoj s 1 samostatným lůžkem, sociální zařízení zpravidla se sprchou
pokoj 2 - pokoj s manželskou postelí či 2 samostatnými lůžky, sociální zařízení zpravidla se sprchou
pokoj 3 - pokoj s manželskou postelí a 1 samostatným lůžkem či se 3 samostatnými lůžky, sociální zařízení zpravidla se sprchou
pokoj 4 - pokoj se 2 manželskými postelemi či s manželskou postelí a 2 samostatnými lůžky či se 4 samostatnými lůžky,sociální zařízení zpravidla se sprchou klimatizace#, TV, telefon, wi-fi připojení k internetu#*, trezor#; služby označené # jsou k dispozici pouze u typologie Superior .

Stravování

Bez stravy.

Ostatní

Klimatizace#, TV, telefon, wi-fi připojení k internetu#*, trezor#; služby označené # jsou k dispozici pouze u typologie Superior

  • velmi pěkný apartmánový komplex umístěný na klidném místě v rezidenční zóně jen pár kroků od pláže
  • široká vybavenost včetně bazénu a plážového servisu v ceně mimo hlavní sezónu 
  • pohodlné, vzdušné, komfortně vybavené apartmány 
  • vyšší cena plně odpovídající předkládané kvalitě

Doplňující informace: *služby za příplatek.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat