Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Rezidence Mediterranee

Itálie, Ligurie, Pietra Ligure

Ubytování Studio I Apartmán
Počasí
14 °C - Déšť
14 °C - Déšť

Ubytování

Apartmány jsou moderně zařízeny, vždy s vybaveným kuchyňským koutem, SPR+WC, fén, TV, trezor (za příplatek), Wi-Fi, klimatizace. #B4/5 STANDARD: (28-35 m2, max. 5 osob)/# ložnice s dvojlůžkem, denní místnost se dvěma rozkládacími lůžky a kuchyňským koutem. SPR+WC, fén, TV, trezor (za příplatek), Wi-Fi, klimatizace. Přistýlka pro 5. osobu (na vyžádání při rezervaci, za příplatek). #B4/5 SUPERIOR: (28-35 m2, max. 5 osob)/# ložnice s dvojlůžkem, denní místnost se dvěma rozkládacími lůžky a kuchyňským koutem, SPR+WC, fén, TV, trezor (za příplatek), Wi-Fi, klimatizace, balkon, některé s bočním výhledem na moře. Přistýlka pro 5. osobu (na vyžádání při rezervaci, za příplatek).

Stravování

Bez stravy.

Ostatní

Postýlka: na vyžádání, 40 €/týden (do max. počtu osob).
Zvíře: povoleno jen malé, na vyžádání, zdarma.
Pobyt: sobota/ sobota, (do 24/6 a po 2/9) příjezd možný každý den, min. 4 noci.

Poloha

Pěkná, komfortní rezidence leží velmi blízko centra a pláže. V blízkosti rezidence prochází železnice. Vhodné i pro náročnější klienty.

Popis

Recepce, výtah, TV místnost, Wi-Fi a internetový koutek, bar, zahrada, bazén pro dospělé (20x6 m) a pro děti, whirlpool, lehátka a slunečníky zdarma, dětský koutek, půjčovna kol (zdarma, dle volné kapacity), prádelna (za poplatek), tenis (500 m, za poplatek).
Štěrkopísková s relativně pozvolným vstupem do moře, většina pláže s plážovým servisem za poplatek. Parkování: centrální garáž u rezidence nebo soukromá garáž 100 m od rezidence 80 €/týden (obojí nutno rezervovat při objednávce).

Tento hotel momentálně nenabízí žádné zájezdy.

Prohlédněte si ubytování v destinaci Itálie v lokalitě Ligurie nebo podobné ubytování.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat