Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Hotel Minerva

Itálie, Ligurie, Pietra Ligure

Ubytování Hotel
Počasí
14 °C - Skoro zataženo
14 °C - Skoro zataženo

Popis

Hosté mají celkově k dispozici 90 pokojů. Hosté mají k dispozici vstupní halu s recepcí. Do většiny poschodí lze vyjet výtahem. Je zde hotelový sejf, restaurace, jídelna, snídaňový salónek, bar, TV místnost a pokojová služba. Přes WiFi se mohou hosté ve společných prostorách připojit k internetu. Je tady také hezká zahrada. Ti, kteří přijeli vlastním autem, mohou parkovat na parkovišti. Jsou přijímány běžné platební karty -American Express, Visa a MasterCard.

Sport a zábava

Hotel nabízí velké množství sportovních a zábavních aktivit. Hosté mohou ve volném čase využít bazén a venkovní bazén. Odpočívat lze na lehátkách se slunečníky.

Ubytování

Pokoje mají koupelnu. Většina pokojů má balkón s krásným výhledem. K vybavení všech pokojů patří televize a WiFi. Komfortně vybavené koupelny mají sprchový kout. Je zde vysoušeč vlasů.

Stravování

V objektu jsou na výběr tyto typy stravování - nocleh se snídaní a polopenze. Hosté si mohou vybrat, zda budou chtít snídaně nebo večeře.

Ostatní

Hosté mají celkově k dispozici 90 pokojů. Hosté mají k dispozici vstupní halu s recepcí. Do většiny poschodí lze vyjet výtahem. Je zde hotelový sejf, restaurace, jídelna, snídaňový salónek, bar, TV místnost a pokojová služba. Přes WiFi se mohou hosté ve společných prostorách připojit k internetu. Je tady také hezká zahrada. Ti, kteří přijeli vlastním autem, mohou parkovat na parkovišti.
GPS: 44.155090, 8.296447.

Tento hotel momentálně nenabízí žádné zájezdy.

Prohlédněte si ubytování v destinaci Itálie v lokalitě Ligurie nebo podobné ubytování.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat