Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Hotel Minerva

Itálie, Ligurie, Pietra Ligure

Ubytování Hotel
Počasí
6 °C - Déšť
6 °C - Déšť
Cena za osobu od 3 886 Kč

Dostupných: 121 zájezdů Zobrazit zájezdy

Poloha

Celoročně otevřený hotel se nachází přibližně 700 m od centra letoviska Pietra Ligure, cca 50 m od moře a 300 m od pláže Bagni S. Carlo, kam vede podchod. Obchody, bary a restaurace jsou vzdáleny cca 150 m, v blízkosti hotelu prochází železnice. Pro hosty k dispozici recepce a Wi-Fi (zdarma 1 kontakt/pokoj), bazén 12 x 5 m (podle počasí od května do září) a lehátky zdarma, bar, společenská místnost s TV, snídaňová místnost, klimatizovaná restaurace, výtah, zahrada, dětské hřiště, sluneční terasa, parkoviště do vyčerpání míst (300 m od hotelu, za poplatek 8 €/den na vyžádání při rezervaci). Od poloviny května do konce září (podle počasí) zahrnuje cena u dvoulůžkového pokoje také plážový servis (slunečník a dvě křesílka). Povolen pobyt s malým psem za 5€/den (na vyžádání při rezervaci). V hlavní sezóně hraje v zahradě 1x týdně živá hudba k tanci. Na vyžádání k dispozici také jednolůžkové pokoje (info o ceně v CK) nebo pokoje s klimatizací (za poplatek, nutno vyžádat už při rezervaci). Pro rodiny s dětmi do 14 let lze objednat rodinný pokoj Family pro 4 osoby - má manželskou ložnici a pokojík s palandou, jsou propojené a mají společnou koupelnu. Stravování formou polopenze: snídaňový bufet a večeře výběrem z 3 menu. Slevy na 3.lůžko u běžného pokoje: děti do 2 let zdarma (bez lůžka a stravy), děti do 6 let sleva 50%, do 12 let 30%, dospělí sleva 20%. Slevy na 3. a 4.lůžko u rodinného pokoje: obě děti do 14 let sleva 50%.

Ubytování

DBL + HB balkon double(2): dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky, mají TV, telefon, fén, trezor, sociální zařízení. Balkon.
DBL + HB double(2): dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky, mají TV, telefon, fén, trezor, sociální zařízení. Bez balkonu.
Room Famiglia room(2): propojené rodinné pokoje - ložnice + pokojík s palandou, společné sociální zařízení, TV, telefon, fén, trezor, balkón.

Stravování

Polopenze.

Popis

Venkovní bazén, parkoviště, wi-fi, výtah, pes povolen, TV, trezor, terasa / balkón, polopenze.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat