Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Residence Riviera

Itálie, Ligurie, Pietra Ligure

Ubytování Studio I Apartmán
Počasí
9 °C - Zataženo
9 °C - Zataženo
Cena za osobu od 2 711 Kč

Dostupných: 72 zájezdů Zobrazit zájezdy

Poloha

Residence Riviera se nachází pouhých 300 m od pláže a přibližně 1,5 km od centra městečka Pietra Ligure, 250 m od obchodů a restaurací. Residenci tvoří dvě budovy - jedna z nich s výtahem, pro hosty je k dispozici vstupní hala s recepcí a Wifi zdarma, bar, snídaňová jídelna, prádelna (3 EUR/žeton), placené parkoviště 35 €/týden, venkovní dětský koutek, zahrada se sluneční terasou a od poloviny května do konce září (podle počasí) je otevřen bazén 20x7 m, se slunečníky a lehátky zdarma. Možnost objednání snídaní za poplatek 45 €/osoba/týden nebo 7 EUR/os./den. Povolen pobyt s malým domácím zvířátkem za poplatek 35 €/týden nebo 5 €/den (na vyžádání při rezervaci, platí se na místě). Vratná kauce není požadováná. Vzniklé škody klient povinen hradit na místě.

Popis

Venkovní bazén, parkoviště, zahrádka, dětské hřiště, wi-fi, výtah, pes povolen, TV, klimatizace.

Ubytování

B4 Standard bilo(4): cca 35 m2 - obývací místnost s rozkládacím dvoulůžkem a kuchyňským koutem, dvoulůžková ložnice, koupelna a vstup na společný balkon nebo podloubí. Apartmán ve starší budově, dosud nerenovovaný a bez klimatizace. Možnost přistýlky pro 5.osobu (nutno vyžádat při rezervaci).
B4 Superior bilo(4): cca 35 m2 - obývací místnost s rozkládacím dvoulůžkem a kuchyňským koutem, dvoulůžková ložnice, koupelna a balkon. Renovovaný apartmán s klimatizací. Možnost přistýlky pro 5.osobu za poplatek (nutno vyžádat při rezervaci).

Stravování

Bez stravy.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat