Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 akčních nabídek najednou.

Residence Sant'Anna

Itálie, Ligurie, Pietra Ligure

Ubytování Studio I Apartmán
Cena za osobu od 1 695 Kč

Dostupných: 70 zájezdů Zobrazit zájezdy

Stravování

Bez stravy.

Ubytování

Bilo 3: cca 30 m² - ložnice s manželskou postelí či rozkládacím dvoulůžkem, obývací pokoj s kuchyňským koutem, sociální zařízení se sprchou, balkon nebo terasa s přímým výhledem na moře; 3. lůžko může být v ložnici či obývacím pokoji.

Bilo 4: cca 30 m² - ložnice s manželskou postelí, obývací pokoj s kuchyňským koutem a rozkládacím gaučem pro 2 osoby, sociální zařízení se sprchou, balkon nebo terasa s přímým výhledem na moře.

Bilo 6: cca 35 m² - ložnice s manželskou postelí a palandou, obývací pokoj s kuchyňským koutem a rozkládacím gaučem pro 2 osoby, sociální zařízení se sprchou, balkon nebo terasa s přímým výhledem na moře.

Trilo 8: cca 60 m² - ložnice s manželskou postelí a palandou, 1 ložnice se dvěma lůžky, obývací pokoj s kuchyňským koutem a rozkládacím gaučem pro 2 osoby, 2x sociální zařízení se sprchou (popř. i vanou), balkon nebo terasa s přímým výhledem na moře.Základní popis pokojů:
pokoj 1 - pokoj s 1 samostatným lůžkem, sociální zařízení zpravidla se sprchou
pokoj 2 - pokoj s manželskou postelí či 2 samostatnými lůžky, sociální zařízení zpravidla se sprchou
pokoj 3 - pokoj s manželskou postelí a 1 samostatným lůžkem či se 3 samostatnými lůžky, sociální zařízení zpravidla se sprchou
pokoj 4 - pokoj se 2 manželskými postelemi či s manželskou postelí a 2 samostatnými lůžky či se 4 samostatnými lůžky,sociální zařízení zpravidla se sprchou TV sat., telefon, trezor, fén, mikrovlnka.

Sport a zábava

Bazén 18 x 8 m s výhledem na moře, plážovými křesílky a slunečníkem, lehátka*, dětský bazén 4 x 4 m s vířivkou, sluneční terasa, hřiště pro malou kopanou, stolní tenis .

Ostatní

TV sat., telefon, trezor, fén, mikrovlnka

  • velmi oblíbená rodinná residence s panoramatickým výhledem na moře a historické jádro města
  • klidná residenční oblast
  • vhodné zázemí pro rodiny s dětmi
  • dostupná pěší vzdálenost od pláže i centra (po schodech)
  • wi-fi připojení k internetu pouze na recepci

Doplňující informace: *služby za příplatek.

Poloha

Lokalita Pietra Ligure, hrubopísčitá až jemně oblázková pláž s mírně se svažujícím vstupem do moře - 600 m, centrum - 500 m.

Popis

Recepce / lobby, bar s jídelnou, společenská místnost s grilem, wi-fi připojení k internetu (pouze na recepci), výtah, dětské hřiště, vlastní parkovací a garážové stání* (počet míst omezen), mini market, prádelna* .

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat