Vyhledat zájezd

Rezidence Riviera Palace

Itálie, Ligurie, Loano

Strava Bez stravy
Ubytování Studio I Apartmán
Délka pobytu 7 dní, 8 dní
Doprava Vlastní
Další názvy
Residence Riviera Palace
Počasí
15 °C - Možnost deště
15 °C - Možnost deště

Dovolená s dětmi

Poloha

Moderní rezidence, otevřená v roce 2012, se nachází v klidné zóně a patří k nejlepším ubytováním na Ligurské riviéře.

Popis

Recepce, výtah, internetový koutek a Wi-Fi, bar, TV místnost, zahrada, bazén (9x4 m) se slunečníky a lehátky, bar u bazénu, sluneční terasa, dětský koutek, prádelna (za poplatek), půjčovna kol (dle volné kapacity, 90 min. zdarma, pak za poplatek). Za poplatek - minigolf (100 m), tenis, plachtění a potápění (1 km).
Štěrková s pozvolným vstupem do moře, převážná část pláže s plážovým servisem za poplatek. Ze zmluvní pláže s plážovým servisem za poplatek (cca 1 km od rezidence) jezdí v pravidelných časech k rezidenci minibus zdarma. Parkování: 1 místo/ apartmán.

Ubytování

Apartmány jsou prostorné, elegantní a moderně zařízené, vždy s vybaveným kuchyňským koutem, myčka nádobí, mikrovlnná trouba (na vyžádání), SPR+WC, fén, TV/ SAT, trezor, telefon, Wi-Fi, klimatizace. Na vyžádání bezbariérový apartmán. #A3/4: (30 m2, max. 3 osoby)/# studio (jedna místnost) s rozkládacím dvojlůžkem a vysouvacím lůžkem, kuchyňský kout, myčka nádobí, mikrovlnná trouba (na vyžádání), SPR+WC, fén, TV/ SAT, trezor, telefon, Wi-Fi, klimatizace. Přistýlka pro 4. osobu (vhodné pro dítě, na vyžádání při rezervaci, za poplatek). #B4: (40 m2, max. 4 osoby)/# ložnice s dvojlůžkem, denní místnost s rozkládacím lůžkem a kuchyňským koutem, myčka nádobí, mikrovlnná trouba (na vyžádání), SPR+WC, fén, TV/ SAT, trezor, telefon, Wi-Fi, klimatizace. #B5: (50 m2, max. 5 osob)/# ložnice s dvojlůžkem, denní místnost s rozkládacím dvojlůžkem a samostatným lůžkem (příp. rozkládacím lůžkem), kuchyňský kout, myčka nádobí, mikrovlnná trouba (na vyžádání), SPR+WC, fén, TV/ SAT, trezor, telefon, Wi-Fi, klimatizace. #B5 SUPERIOR: (55-60 m2, max. 5 osob)/# ložnice s dvojlůžkem, denní místnost s rozkládacím dvojlůžkem a samostatným lůžkem (příp. rozkládacím lůžkem), kuchyňský kout, myčka nádobí, mikrovlnná trouba (na vyžádání), SPR+WC, fén, TV/ SAT, trezor, telefon, Wi-Fi, klimatizace, terasa se záhradním nábytkem.

Stravování

Bez stravy.

Ostatní

Postýlka: na vyžádání pro dítě do 3 let, 50 €/týden.
Zvíře: povoleno jen malé, na vyžádání, 50 €/týden.
Pobyt: sobota/ sobota (26/5-16/9), příjezd možný sobota/neděle, min. 6 nocí (do 26/5 a po 16/9).

Tento hotel momentálně nenabízí žádné zájezdy.

Prohlédněte si ubytování v destinaci Itálie v lokalitě Ligurie nebo podobné ubytování.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat