Vyhledat zájezd

Residence Sant´Anna

Itálie, Ligurie, Pietra Ligure

Strava Bez stravy
Ubytování Studio I Apartmán
Délka pobytu 8 dní
Doprava Vlastní
Počasí
13 °C - Oblačno

Dovolená s dětmi

Ubytování

Typ BX3 Classic bilo(3): obývací pokoj s kuchyňským koutem, ložnice (může být s rozkládacím dvoulůžkem), 3.lůžko v obýváku nebo v ložnici, TV, fén, telefon, trezor, sociální zařízení, balkón. Cca 30 m2.
Typ B6 Classic bilo(6): obývací pokoj s rozkládacím dvoulůžkem a kuchyňským koutem, ložnice s manželskou postelí a palandou, TV, telefon, trezor, fén, sociální zařízení, balkón. Cca 35 m2.
Typ C8 Classic trilo(8): obývací pokoj s rozkládacím dvoulůžkem a kuchyňským koutem, dvoulůžková ložnice a pokoj s dvoulůžkem+ palandou, TV, telefon, fén, trezor, 2x sociální zařízení, balkón. Cca 60 m2.
Typ B4 Classic bilo(4): obývací pokoj s rozkládacím dvoulůžkem a kuchyňským koutem, ložnice s manželskou postelí, TV, telefon, trezor, fén, sociální zařízení, balkón. Cca 30 m2.

Stravování

Bez stravy.

Poloha

Residence Sant´Anna s panoramatickým výhledem na moře u městečka Pietra Ligure leží cca 600 m od pláže a centra letoviska. Pro hosty je k dispozici bazén pro dospělé i děti s hydromasážemi a sluneční terasa se slunečníky zdarma, lehátka za poplatek (bazén v provozu podle počasí cca od 15/5 do konce sezony), dále dětské hřiště, zahradní gril, parkoviště a garáže (za poplatek 5 €/den), fotbalové hřiště, prádelna za poplatek 3,50 €/žeton. Vstupní hala s recepcí + wi-fi zdarma, dva výtahy, bar, obchod, dětská herna, společenská místnost s TV, tenisový kurt za poplatek, parkoviště (omezená kapacita). Apartmány jsou standardně vybaveny, všechny se sociálním zařízením, telefonem, fénem, TV, trezorem, mikrovlnkou a balkonem se stolkem + 2 židlemi a výhledem na moře. Na vyžádání možnost klimatizace za poplatek 15 €/den - nutno vyžádat hned při rezervaci (je pouze u některých apartmánů typu B6). Na vyžádání povolena malá zvířata za poplatek 5 €/den.

Popis

Venkovní bazén, bazén pro děti, bazén s hydromasážemi, parkoviště, garáž, venkovní krb, dětské hřiště, wi-fi, výtah, pes povolen, TV, trezor, mikrovlnná trouba, terasa / balkón, výhled na moře.

Tento hotel momentálně nenabízí žádné zájezdy.

Prohlédněte si ubytování v destinaci Itálie v lokalitě Ligurie nebo podobné ubytování.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat