Vyhledat zájezd

Hotel Britannia Excelsior

Itálie, Lombardie, Lago di Como

Strava All inclusive
Ubytování Hotel
Délka pobytu 2 dny, 3 dny, 4 dny, 5 dní, 6 dní, 7 dní, 8 dní, 11 dní, 15 dní
Doprava Vlastní
Počasí
22 °C - Jasno

Hory a jezera

Poloha

Tradiční mezinárodní hotel. 2 hotelové bazény. v centru. Ke známé Ville Carlotta cca 400 m. Nákupní možnosti, bary a restaurace cca 20 m.

Popis

od jezera oddělen pouze pobřežní ulicí. 284 pokojů, lobby, restaurace se show cooking, společenská místnost a bar. 7 výtahů. WiFi ve společenské místnosti, bar a u bazénu zdarma. Terasa na opalování s výhledem na Bellagio. 2 hotelové bazény na protilehlé straně pobřežní cesty přímo u jezera, vybaveny terasou s lehátky a barem (cca 100 m, cca 15. 5.–15. 9. ; přístupný i veřejnosti, povinnost nosit koupací čepici). dětská postýlka: do 2 let v ceně. Rezervace v CK.

Ubytování

vana nebo sprcha, WC, fén, telefon, sat. TV, trezor, chladnička, klimatizace, stropním ventilátor, topení. Jednolůžkové p. (A1A). Dvoulůžkové p. (A2A). Dvoulůžkové p. (A2B): s výhledem na jezero. Dvoulůžkové p. (A2C): balkon a výhled na jezero. Dvoulůžkové p. Deluxe (A2E): prostornější, balkon a výhled na jezero. Dvoulůžkové po. Superior (A2D): komfortní ve starobylém stylu, balkon a výhled na jezero. Dvoulůžkové pokoje (A2F): „deluxe“, prostornější. Dvoulůžkové p. (A2G): „deluxe“ bez balkonu, výhled na jezero. Rodinné pokoje (A4A): výhled do krajiny.

Stravování

all inclusive. snídaně, obědy a večeře formou bufetu. Na přání obědový balíček. Denně 9:00-23:45 h. všechny italské alkoholické a nealkoholické nápoje v přístupném výčepu na hotelovém baru. Nošení hotelového náramku je povinné.

Sport a zábava

za poplatek: masáže. živá hudba několikrát týdně (cca 20:00-23:00 h.).

Ostatní

parkování: veřejné parkoviště v ceně (dle dostupnosti), cca 150 m. Hlídané parkoviště cca 5 €/den (dle dostupnosti). Domácí zvíře: malé zdarma, ne ve společenských místnostech. Lázeňská taxa: platba na místě. Příjezd/minimální délka pobytu: denně/1 noc, 3. 4.–6. 4. a 3. 5.–19. 9. denně/3 noci.

Tento hotel momentálně nenabízí žádné zájezdy.

Prohlédněte si ubytování v destinaci Itálie v lokalitě Lombardie nebo podobné ubytování.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat