Vyhledat zájezd

Rezidence Casa & Vela

Itálie, Lombardie, Oggebbio

Strava Bez stravy
Ubytování Studio I Apartmán
Délka pobytu 5 dní, 6 dní, 7 dní, 8 dní, 11 dní
Doprava Vlastní
Další názvy
Hotel Casa & Vela
Počasí
30 °C - Oblačno
30 °C - Oblačno
Cena za osobu od 3 595 Kč

Dostupných: 52 zájezdů Zobrazit zájezdy

Hory a jezera

Poloha

Celoročně otevřená rezidence leží na severním okraji jezera Maggiore. Ideální místo pro milovníky vodních sportů a cykloturisty. Nabízí se zde spousta výletů, např. lodní výlety po Boromejských ostrovech.

Popis

Recepce, Wi-Fi (zdarma), bar/ restaurace na pláži, půjčovna windsurfů, kánoí, vodních skútrů, šlapadel, horských kol.
Oblázková a kamenitá, plážový servis (1 slunečník + 2 křesla/ apartmán) zahrnut v ceně pobytu. Parkování: 1 místo/ apartmán.

Ubytování

Apartmány jsou velmi pěkně zařízeny, vždy s vybaveným kuchyňským koutem, SPR+WC, TV/SAT, trezor. #A2: (25 m2, max. 2 osoby)/# studio (jedna místnost) se dvěma rozkládacími lůžky, kuchyňský kout, terasa nebo vnější prostor s výhledem na jezero. #B2: (45 m2, max. 2 osoby)/# ložnice s dvojlůžkem, denní místnost s kuchyňským koutem, terasa s výhledem na jezero. Některé apartmány mohou být dvoupodlažní. #B4/5: (45 m2, max. 5 osob)/# ložnice s dvojlůžkem, denní místnost s rozkládacím dvojlůžkem a kuchyňským koutem, terasa s výhledem na jezero. Některé apartmány mohou být dvoupodlažní. Přistýlka pro 5. osobu na vyžádání při rezervaci, za příplatek. #B6: (45 m2, max. 6 osob)/# malá ložnice s patrovým lůžkem, denní místnost se dvěma rozkládacími dvojlůžky, kuchyňský kout, velká terasa (15 m2) s výhledem na jezero.

Stravování

Vlastní, možnost dokoupit snídaně v baru/ restauraci na pláži (duben - září)..

Ostatní

Postýlka: na vyžádání, € 22,-/ týden.
Zvíře: povoleno, na vyžádání, € 35,-/ týden.
Pobyt: sobota/ sobota (1/7-3/9), příjezd možný každý den, min. 5 nocí (4/2-31/5, 30/9-25/11), min. 4 noci (31/5-1/7, 3/9-30/9).

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat