Vyhledat zájezd

Rezidence Casa & Vela

Itálie, Lombardie, Oggebbio

Strava Bez stravy
Ubytování Studio I Apartmán
Délka pobytu 8 dní
Doprava Vlastní
Počasí
9 °C - Zataženo
Cena za osobu od 4 995 Kč

Dostupných: 1 zájezdů Zobrazit zájezdy

Hory a jezera

Popis

Recepce, Wi-Fi připojení, bar/ restaurace na pláži, půjčovna windsurfů, kánoí, vodních skútrů, šlapadel, horských kol. oblázková a kamenitá, plážový servis (1 slunečník + 2 křesla/ apartmán) zahrnut v ceně pobytu (do 21/6 a po 6/9, v ostatních termínech za poplatek).

Ubytování

Apartmány jsou velmi pěkně zařízeny, vždy s vybaveným kuchyňským koutem, SPR+WC, TV/SAT, trezor. A2: (25 m2, max. 2 osoby) studio (jedna místnost) se dvěma rozkládacími lůžky, kuchyňský kout, terasa nebo vnější prostor s výhledem na jezero. B5: (45 m2, max. 5 osob) ložnice s dvojlůžkem, denní místnost s rozkládacím dvojlůžkem a kuchyňským koutem, terasa s výhledem na jezero. 5. lůžko může být v ložnici nebo v denní místnosti. Některé apartmány mohou být dvoupodlažní.B6: (45 m2, max. 6 osob) malá ložnice s patrovým lůžkem, denní místnost se dvěma rozkládacími dvojlůžky, kuchyňský kout, velká terasa (15 m2) s výhledem na jezero.

Stravování

Vlastní, možnost dokoupit snídaně v baru/ restauraci na pláži (duben - září).

Ostatní

Postýlka na vyžádání, € 22,-/ týden. Parkování 1 místo/ apartmán. Zvíře povoleno, na vyžádání, € 30,-/ týden. Závěrečný úklid (mimo kuchyňského koutu) A2 € 45,-/ apartmán, B5 € 55,-/ apartmán, B6 € 65,-/ apartmán.

Poloha

Celoročně otevřená rezidence leží na severním okraji jezera Maggiore. Ideální místo pro milovníky vodních sportů a cykloturisty. Nabízí se zde spousta výletů, např. lodní výlety po Boromejských ostrovech.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat