Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Rezidence Bissolati

Itálie, Marche, San Benedetto del Tronto

Ubytování Studio I Apartmán
Počasí
31 °C - Jasno
31 °C - Jasno
Cena za osobu od 3 390 Kč

Dostupných: 22 zájezdů Zobrazit zájezdy

Poloha

Rezidence Bissolati je situovaná v centrální části San Benedetto - Porto d´Ascoli, ve vzdálenosti asi 200 m od krásné písečné pláže. Toto atraktivní ubytování doporučujeme jak rodinám s dětmi, tak seniorům. Krásné zlatavé písečné pláže s křišťálově čistým mořem lákají k různým sportovním aktivitám. Krásné jsou odpolední a večerní procházky po promenádě plné oleandrů, palem a borovic. Letovisko je oblíbeným cílem pro komfotní dovolenou mezi turisty z celé Evropy.
Od moře: Asi 200.
Od centra: Asi 6 300.

Stravování

Vlastní. Doporučujeme návštěvu místních restaurací s širokou nabídkou lahodných specialit.

Popis

Standardně vybavené apartmány s příslušenstvím, TV a balkonem. Společná pračka k dispozici zdarma.
Písečná: s pozvolným přístupem do moře. Soukromé i volně přístupné pláže.

Sport a zábava

Palmová promenáda podél pláže je vhodná pro jízdu na kole či na kolečkových bruslích. Pobřeží poskytuje dobré podmínky pro beach volejbal nebo windsurfing, půjčit si můžete šlapadlo nebo vodní skútr. Společenské vyžití – večery je možné strávit v místních kavárnách, barech, restauracích, pizzeriích a diskotékách. Pro děti: hřiště na míčové hry, skákadla, prolézačky, houpačky, in-line bruslení.

Ostatní

20% sleva při zakoupení zájezdu do 15.2.2017.
Tipy: Řím: vřele doporučujeme návštěvu této světové metropole, možnost výletu autobusem přímo z místa Vašeho pobytu! Lodní výlet: projížďka lodí po přilehlém pobřeží). Programová degustace: možnost ochutnávky místních vín, oliv a olivového oleje. Loreto: poutní místo s loretánskou svatyní, komplex staveb obklopující tzv. "Svatou chýši" (Casa Santa). Ascoli Piceno: působí jako otevřené venkovní muzeum, kde najdete všechny architektonické styly od středověku do doby renesanční. Aquapark Onda Blu: aquapark s mnoha tobogány, skluzavkamui, bazény s umělými vlnami, vodními masážemi, miniparkem pro menší děti a velkým prostorem se slunečníky a lehátky (otevřeno červenec a srpen).
Info: Check-in: 16.00 hod. / check-out: 9.00 hod.

Ubytování

Nabízíme ubytování v apartmánech typu bilo, všechny mají vlastní příslušenství, kuchyňský kout, TV a balkon, wifi připojení. Bližší popis najdete níže u jednotlivých ubytovacích jednotek.
BILO 4+1.
Obsazenost 2 až 5 osob, ložnice s manželským lůžkem, obývací místnost s rozkládacím dvoulůžkem a kuchyňským koutem, TV, sociální zařízení a balkon. Možnost 5.lůžka (za poplatek).

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat