Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Residence Brezza di Mare

Itálie, Marche, San Benedetto del Tronto

Ubytování Studio I Apartmán
Počasí
10 °C - Oblačno
10 °C - Oblačno
Cena za osobu od 4 795 Kč

Dostupných: 72 zájezdů Zobrazit zájezdy

Ubytování

Typ B4 bilo(4): obývací místnost s kuchyňským koutem a rozkládacím lůžkem pro dvě osoby, dvoulůžková ložnice, koupelna a balkon. Cca 45 m2.
Typ C1 trilo(6): obývací místnost s kuchyňským koutem a rozkládacím lůžkem pro dvě osoby, dvoulůžková ložnice, pokojík s palandou, koupelna a balkon. Cca 60 m2.
Typ C2 trilo(7): obývací místnost s kuchyňským koutem a rozkládacím gaučem pro dvě osoby, dvoulůžková ložnice, třílůžkový pokoj (1 lůžko a palanda), koupelna a balkon. Cca 60 m2.

Stravování

Bez stravy.

Poloha

Moderní residence Brezza di Mare leží přímo u písečné pláže v jižní části letoviska San Benedetto del Tronto, zahradní brankou lze vyjít rovnou k moři. Hosté mají k dispozici výtah, garáže i velkou zahradu, nedaleko residence se nacházejí restaurace a obchůdky. Všechny apartmány jsou pohodlně zařízeny, mají TV Sat, pračku, trezor a prostorný balkon. Od 15.6.2012 zavedlo letovisko San Benedetto tzv.pobytovou taxu (turistickou daň), platí se na místě při příjezdu a její výše je 1-2 €/osoba/den (děti do 12-ti let bez poplatku).

Popis

Garáž, zahrádka, výtah, pračka, TV, trezor, terasa / balkón.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat