Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Rezidence Brezza Di Mare

Itálie, Marche, San Benedetto del Tronto

Ubytování Studio I Apartmán
Počasí
10 °C - Déšť
10 °C - Déšť
Cena za osobu od 4 795 Kč

Dostupných: 108 zájezdů Zobrazit zájezdy

Poloha

Nová a moderní rezidence se nachází přímo u pláže a pěší promenády v centrální části oblíbeného letoviska San Benedetto del Tronto. Rezidence má 18 apartmánu vybavené v moderním stylu, výtah, uzavřené parkoviště (garaž) a zahradu.V blízkosti jsou restaurace, obchody, pizzerie, bary, diskotéky a cukrárny. Krásné jsou odpolední a večerní procházky po pobřeží, sledování západu slunce. Oblast je vyhledávána turisty z celé Evropy.
Od moře: Asi 30.
Od centra: Asi 500.

Popis

Výtah, recepce, uzavřené parkoviště (garáž), internet Wi-Fi, zahrada.
Písečná: s pozvolným vstupem do moře. Soukromé i volně přístupné pláže.

Ubytování

Všechny apartmány jsou vybaveny TV, Wi-Fi, pračkou, balkon/terasa a parkovacím místem. Bližší popis naleznete níže v popisu ubytovacích jednotek.
BILO 4.
Obsazenost 2 až 4 osoby, ložnice s manželským lůžkem, obývací pokoj s rozkládacím lůžkem pro 2 osoby a s kuchyňským koutem, koupelna, WIFI, TV, pračka, balkón/terasa.
BILO 5.
Obsazenost 3 až 5 osob, ložnice s manželským lůžkem, obývací pokoj s rozkládacím lůžkem pro 2 osoby, skříňovou palandou a s kuchyňským koutem, koupelna, WIFI, TV, pračka, balkón/terasa.
TRILO 6.
Obsazenost 4 až 6 osob, ložnice s manželským lůžkem, ložnice s palandou, obývací pokoj s rozkládacím dvoulůžkem a kuchyňským koutem, koupelna, WIFI, TV, pračka, balkón/terasa.
TRILO 7.
Obsazenost 5 až 7 osob, ložnice s manželským lůžkem, ložnice s palandou a přistýlkou, obývací pokoj s rozkládacím dvoulůžkem a kuchyňským koutem, koupelna, WIFI, TV, pračka, balkón/terasa.

Stravování

Vlastní. Doporučujeme návštěvu místních restaurací s širokou nabídkou jídel.

Ostatní

20% sleva při zakoupení zájezdu do 15.2.2018.
Tipy: Řím: vřele doporučujeme návštěvu této světové metropole, možnost výletu autobusem přímo z místa Vašeho pobytu! Lodní výlet: projížďka lodí po přilehlém pobřeží. Programová degustace: možnost ochutnávky místních vín, oliv a olivového oleje. Loreto: poutní místo s loretánskou svatyní, komplex staveb obklopující tzv. "Svatou chýši" (Casa Santa). Ascoli Piceno: působí jako otevřené venkovní muzeum, kde najdete všechny architektonické styly od středověku do doby renesanční. Aquapark Onda Blu: aquapark s mnoha tobogány, skluzavkami, bazény s umělými vlnami, vodními masážemi, miniparkem pro menší děti a velkým prostorem se slunečníky a lehátky (otevřeno červenec a srpen).
Info: Check-in: 17.00-20.00 hod. / check-out: 8.00-10.00 hod.

Sport a zábava

Palmová promenáda podél pláže je vhodná pro jízdu na kole či na kolečkových bruslích, beach volejbal, windsurfing, půjčovny šlapadel a vodních skútrů. Společenské vyžití – večery je možné strávit v místních kavárnách, barech, restauracích, pizzeriích a diskotékách. Pro děti: dětská hřiště a skákadla.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat