Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Residence Cala Luna Suite

Itálie, Marche, San Benedetto del Tronto

Ubytování Studio I Apartmán
Počasí
24 °C - Jasno
24 °C - Jasno

Ubytování

Suite A bilo(4): apartmán v 1. nebo 2.patře, obývací místnost s kuchyňským koutem a rozkládacím lůžkem pro 2 osoby, dvoulůžková ložnice, koupelna, balkon s přímým výhledem na moře.
Suite B bilo(4): apartmán v přízemí či v 1. nebo 2.patře, obývací místnost s kuchyňským koutem a rozkládacím lůžkem pro 2 osoby, dvoulůžková ložnice, koupelna, balkon s bočním výhledem na moře.
Suite MA bilo(4): podkrovní apartmán ve 3.patře (bez výtahu), obývací místnost s kuchyňským koutem a rozkládacím lůžkem pro 2 osoby, dvoulůžková ložnice, koupelna, malý balkon s přímým výhledem na moře.
Suite MB bilo(4): podkrovní apartmán ve 3.patře (bez výtahu), obývací místnost s kuchyňským koutem a rozkládacím lůžkem pro 2 osoby, dvoulůžková ložnice, koupelna, malý balkon s bočním výhledem na moře.

Poloha

Malá třípatrová residence Cala Luna Suite bez výtahu leží přímo u pobřežní promenády v letovisku San Benedetto del Tronto, v blízkosti restaurací, barů a sportovních zařízení. Všechny apartmány (cca 35 m2) byly kompletně zrekonstruovány, mají klimatizaci, trezor, TV Sat a pračku, cena zahrnuje povlečení lůžek při nástupu (případná výměna během pobytu za poplatek). Na vyžádání možnost parkovacího místa v garáži (za poplatek).

Popis

Garáž, pračka, trezor, klimatizace, terasa / balkón.

Stravování

Bez stravy.

Tento hotel momentálně nenabízí žádné zájezdy.

Prohlédněte si ubytování v destinaci Itálie v lokalitě Marche nebo podobné ubytování.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat