Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Apartmány Cala Luna

Itálie, Marche, San Benedetto del Tronto

Ubytování Studio I Apartmán
Cena za osobu od 5 145 Kč

Dostupných: 6 zájezdů Zobrazit zájezdy

Poloha

Menší apartmánový dům je situován v těsné blízkosti pláže přímo na promenádě, vhodné pro všechny, kteří mají rádi rušné prostředí.

Popis

Písečná s pozvolným vstupem do moře, plážový servis možno dokoupit na místě. Parkování: garáž 50 €/ týden (na vyžádání při rezervaci).

Ubytování

Apartmány jsou standardně zařízeny, vždy s vybaveným kuchyňským koutem, SPR+WC, pračka, TV, trezor, klimatizace, wifi, balkon. Typ C4AM a C4BM v podkroví, s malým balkonem. #C4A: (35 m2, max. 4 osoby)/# ložnice s dvojlůžkem, denní místnost s rozkládacím dvojlůžkem a kuchyňským koutem, přímý výhled na moře. #C4AM: (35 m2, max. 4 osoby)/# v podkroví - ložnice s dvojlůžkem, denní místnost s rozkládacím dvojlůžkem a kuchyňským koutem, přímý výhled na moře. #C4B: (35 m2, max. 4 osoby)/# ložnice s dvojlůžkem, denní místnost s rozkládacím dvojlůžkem a kuchyňským koutem, boční výhled na moře. #C4BM: (35 m2, max. 4 osoby)/# v podkroví - ložnice s dvojlůžkem, denní místnost s rozkládacím dvojlůžkem a kuchyňským koutem, boční výhled na moře.

Stravování

Bez stravy.

Ostatní

Postýlka: na vyžádání, 30 €/ týden (do max. počtu osob).
Zvíře: povoleno jen malé, na vyžádání, za poplatek 50 €/ pobyt.
Pobyt: sobota/ sobota.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat