Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Appartamenti Cala Luna

Itálie, Marche, San Benedetto del Tronto

Ubytování Studio I Apartmán
Počasí
12 °C - Možnost deště
12 °C - Možnost deště
Cena za osobu od 4 345 Kč

Dostupných: 72 zájezdů Zobrazit zájezdy

Poloha

Malá třípatrová residence Appartamenti Cala Luna bez výtahu leží přímo u pobřežní promenády v letovisku San Benedetto del Tronto, v blízkosti restaurací, barů a sportovních zařízení. Všechny apartmány (cca 35 m2) byly kompletně zrekonstruovány, mají klimatizaci, trezor, TV a pračku. Na vyžádání možnost parkovacího místa v garáži (za poplatek cca 50 €/týden). Wifi zdarma.

Popis

Garáž, wi-fi, pračka, TV, trezor, klimatizace, terasa / balkón.

Stravování

Bez stravy.

Ubytování

Typ C4b bilo(4): obývací místnost s kuchyňským koutem a rozkládacím lůžkem pro 2 osoby, dvoulůžková ložnice, koupelna a balkon s bočním výhledem na moře. TV, trezor, klimatizace, pračka a wifi.
Typ C4a bilo(4): obývací místnost s kuchyňským koutem a rozkládacím lůžkem pro 2 osoby, dvoulůžková ložnice, koupelna a balkon s přímým výhledem na moře. TV, trezor, klimatizace, pračka a wifi.
Mansarda C4a bilo(4): podkrovní apartmán ve 3.patře (bez výtahu). Obývací místnost s kuchyňským koutem a rozkládacím lůžkem pro 2 osoby, dvoulůžková ložnice, koupelna a malý francouzský balkonek s přímým výhledem na moře. TV, trezor, klimatizace, pračka a wifi.
Mansarda C4b bilo(4): podkrovní apartmán ve 3.patře (bez výtahu). Obývací místnost s kuchyňským koutem a rozkládacím lůžkem pro 2 osoby, dvoulůžková ložnice, koupelna a malý francouzský balkonek s bočním výhledem na moře. TV, trezor, klimatizace, pračka a wifi.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat