Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Rezidence Edilmar

Itálie, Marche, San Benedetto del Tronto

Ubytování Studio I Apartmán
Počasí
3 °C - Zataženo
3 °C - Zataženo
Cena za osobu od 4 490 Kč

Dostupných: 87 zájezdů Zobrazit zájezdy

Ubytování

Moderně zařízená residence po rekonstrukci nabízí parkovací stání a zahradu. Apartmány se nacházejí v 1. patře a jsou vybaveny pračkou a Wi-Fi.Apartmán pro 4 osoby (AP1/4) – obývací pokoj s kuchyňským koutem a rozkládacím gaučem pro 2 osoby, ložnice s manželským lůžkem, příslušenství, balkon.Apartmán pro 6 osob (AP2/6) – obývací pokoj s kuchyňským koutem a rozkládacím gaučem pro 2 osobu, ložnice s manželským lůžkem, pokoj se 2 lůžky, příslušenství, balkon.Apartmán pro 9 osob (AP3/9) – obývací pokoj s kuchyňským koutem a rozkládacím gaučem pro 2 osoby, ložnice s manželským lůžkem, pokoj se 2 lůžky, pokoj se 3 lůžky, 2x příslušenství, balkon.
Obývací pokoj s kuchyňským koutem a rozkládacím gaučem pro 2 osoby, ložnice s manželským lůžkem, příslušenstvím a balkonem. Je vybaven pračkou a Wi-Fi.
Obývací pokoj s kuchyňským koutem a rozkládacím gaučem pro 2 osobu, ložnice s manželským lůžkem, pokoj se 2 lůžky, příslušenstvím a balkonem. Je vybaven pračkou a Wi-Fi.
Obývací pokoj s kuchyňským koutem a rozkládacím gaučem pro 2 osoby, ložnice s manželským lůžkem, pokoj se 2 lůžky, pokoj se 3 lůžky, 2x příslušenstvím a balkonem. Je vybaven pračkou a Wi-Fi.

Stravování

Vlastní.

Ostatní

Doporučujeme klientům všech věkových kategorií, můžete si zde užít koupání v čistém moři a procházky po pobřežní promenádě lemované palmami.
Moderní apartmány Wi-Fi, pračka AP1/4, AP2/7, AP3/9.

Poloha

150 m od písečné pláže nedaleko hlavní promenády kousek od nákupních možností klidnější část letoviska.
Residence prošla rekonstrokcí a nabízí apartmány v 1. patře s nedaleko promenády a pouhých 150 m od široké písečné pláže. Ubytování je také vhodné pro skupiny se cvičením, kde je možné využít nedaleký borovicový les.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat