Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 akčních nabídek najednou.

Residence Oltremare

Itálie, Marche, San Benedetto del Tronto

Ubytování Studio I Apartmán
Počasí
28 °C - Jasno
Cena za osobu od 4 345 Kč

Dostupných: 78 zájezdů Zobrazit zájezdy

Poloha

Residence Oltremare patří mezi nejlepší v letovisku San Benedetto del Tronto, byla otevřena v roce 2002 a nachází se pouhých 20 m od písečné pláže. Hostům je k dispozici klimatizovaná vstupní hala s recepcí a barem, krásný bazén, sluneční terasa s lehátky, zahrada s dětským koutkem, 2 výtahy. Klimatizace (40 €/týden), parking (50 €/týden), plážový servis (45-100 €/týden) za poplatek, možnost Wi-Fi za cca 10 €/týden. Od 15.6.2012 zavedlo letovisko San Benedetto tzv.pobytovou taxu (turistickou daň), platí se na místě při příjezdu a její výše je 1-2 €/osoba/den (děti do 12-ti let bez poplatku).

Popis

Venkovní bazén, bazén pro děti, parkoviště, dětské hřiště, wi-fi, výtah, pračka, myčka, TV, trezor, klimatizace, terasa / balkón.

Ubytování

Typ B4a bilo(4): obývací pokoj s rozkládacím dvoulůžkem (nebo pohovka s vysouvacím lůžkem) a kuchyňským koutem, dvoulůžková ložnice, telefon, trezor, myčka nádobí, pračka, TV, sociální zařízení, balkón nebo terasa.
Typ B5 trilo(5): obývací pokoj s rozkládacím dvoulůžkem nebo pohovkou pro 2 osoby a kuchyňským koutem, dvoulůžková ložnice a jednolůžkový pokojík, telefon, trezor, myčka nádobí, pračka, sociální zařízení, balkón nebo terasa.
Typ C6c trilo(6): obývací pokoj s rozkládacím dvoulůžkem nebo pohovkou pro 2 osoby a kuchyňským koutem, dvoulůžková ložnice a pokojík se 2 lůžky, telefon, trezor, myčka nádobí, pračka, TV, sociální zařízení, balkón nebo terasa.
Typ B4b bilo(4): obývací pokoj s palandou a kuchyňským koutem, dvoulůžková ložnice, telefon, trezor, myčka nádobí, pračka, TV, sociální zařízení, balkón nebo terasa.

Stravování

Bez stravy.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat