Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Residence Oltremare

Itálie, Marche, San Benedetto del Tronto

Ubytování Studio I Apartmán
Počasí
7 °C - Déšť
7 °C - Déšť
Cena za osobu od 4 345 Kč

Dostupných: 105 zájezdů Zobrazit zájezdy

Ubytování

Typ B4a bilo(4): obývací pokoj s rozkládacím lůžkem pro dvě osoby a kuchyňským koutem, manželská ložnice, sociální zařízení, telefon, trezor, TV, myčka nádobí, pračka, výhled na moře.
Typ B5 trilo(5): obývací pokoj s rozkládacím lůžkem pro dvě osoby a kuchyňským koutem, manželská ložnice a jednolůžkový pokoj, sociální zařízení, telefon, TV, trezor, myčka nádobí, pračka, balkón nebo terasa s bočným výhledem na moře.
Typ C6c trilo(6): obývací pokoj s rozkládacím lůžkem pro dvě osoby a kuchyňským koutem, manželská ložnice a dvoulůžkový pokoj, sociální zařízení, telefon, trezor, TV, myčka nádobí, pračka, balkón nebo terasa s výhledem na moře.
Typ B4b bilo(3): obývací pokoj s palandou a kuchyňským koutem, manželská ložnice, sociální zařízení, telefon, TV, trezor, myčka nádobí, pračka, balkón nebo terasa bez výhledu na moře. Max. pro 3 osoby.
Typ A3 mono(2): obývací pokoj s kuchyňským koutem, rozkládacím dvoulůžkem a přistýlkou, sociální zařízení, telefon, TV, trezor, myčka nádobí, pračka. Max. pro 2 osoby.
Typ C6b trilo(6): obývací pokoj s rozkládacím lůžkem pro dvě osoby a kuchyňským koutem, manželská ložnice a dvoulůžkový pokoj, 2x sociální zařízení, telefon, TV, trezor, myčka nádobí, pračka, balkón nebo terasa s přímým výhledem na moře.
Suite Royal A trilo(6): obývací pokoj s rozkládacím lůžkem pro dvě osoby a kuchyňským koutem, dvě manželské ložnice, 2x sociální zařízení, telefon, TV, trezor, myčka nádobí, pračka, panoramatická terasa s jacuzzi.
Suite Royal B trilo(6): obývací pokoj s rozkládacím lůžkem pro dvě osoby a kuchyňským koutem, dvě manželské ložnice, 2x sociální zařízení, telefon, TV, trezor, myčka nádobí, pračka, panoramatická terasa.

Poloha

Residence Oltremare, která je nejluxusnější v celém středisku, byla otevřena v roce 2002 a nachází se pouhých 20 m od pláže v San Benedetto del Tronto v části Porto d' Ascoli. Klientům je k dispozici klimatizovaná vstupní hala s recepcí a barem, krásný bazén, sluneční terasa s lehátky, zahrada s dětským koutkem a dva výtahy. Klimatizace (40 €/týden), parking (40 €/týden), plážový servis (50-100 €/týden) za poplatek, možnost Wi-Fi zdarma. Povolen pobyt s menšími domácími mazlíčky za poplatek 50 €/týden (na vyžádání při rezervaci). Od 15.6.2012 zavedlo letovisko San Benedetto tzv.pobytovou taxu (turistickou daň), platí se na místě při příjezdu a její výše je 1-2 €/osoba/den (děti do 12-ti let bez poplatku).

Popis

Venkovní bazén, parkoviště, zahrádka, dětské hřiště, wi-fi, výtah, pes povolen, pračka, myčka, TV, trezor, klimatizace, terasa / balkón, výhled na moře, pro náročné.

Stravování

Bez stravy.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat