Vyhledat zájezd

Hotel Ritter

Itálie, Miláno

Strava Snídaně
Ubytování Hotel
Délka pobytu 3 dny
Doprava Letecká
Další názvy
Miláno - Ritter
Počasí
13 °C - Skoro zataženo
Cena za osobu od 6 340 Kč

Dostupných: 5 zájezdů Zobrazit zájezdy

Eurovíkendy

Poloha

Hotel Ritter se nachází v historickém a uměleckém centru města, ve čtvrti Brera s mnoha butiky, antikvariáty a historickými krásami.

Ostatní

Miláno je druhé největší město Itálie a nejvýznamnější obchodní centrum na severu země. Milano je centrum obchodu, módy a umění, spojované se značkami jako AC Milano či Giorgio Armani. Navštivte zde středověké centrum s mnoha historickými památkami. V centru Milana na náměstí Piazza Duomo se nachází monumentální gotická katedrála (Duomo), která je třetí největší katedrálou na světě a největší katedrálou Itálie. Operou světově proslulé je divadlo La Scala. Hned vedle něj můžete zhlédnout a navštívit pasáž ze železa a skla zvanou Gallerie. V Milanu se nachází spousta muzeí a galerií, např. nejznámější galerii Breza. Nenechte si také ujít renesanční hrad Sforza či kostel Santa Maria delle Grazie, kde se nachází freska Poslední večeře, jedno z nejznámějších děl Leonarda da Vinciho. Výlety: Prohlídka muzea a divadla Scala s průvodcem. Kažé po, st, pá a so v angličtině. Půldenní procházka městem po nejznámějších památkách města, během které si prohlédnete divadlo Scala, nebo katedrálu Duomo. V ceně je zahrnut vstup na Da Vinciho Poslední večeři. Výlet je dostupný v AJ a trvá cca 3 hodiny.

Popis

V hotelu je bar a snídaňová restaurace.

Ubytování

Je zde celkem 88 pokojů, které jsou vybaveny koupelnou, WC, klimatizací, telefonem, připojením na internet, TV, telefonem, vysoušečem vlasů.

Stravování

Snídaně.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat