Vyhledat zájezd

Blu Hotels Senales

Itálie, Ortler Skiarena, Val Senales

Ubytování Hotel
Počasí
15 °C - Jasno
15 °C - Jasno

Poloha

Hotelový komplex Blu Hotels Senales složený ze dvou hotelů: Sport Hotel Cristal a Club Hotel Zirm se nachází v Maso Corto v lokalitě Val Senales (Schnalstal), v nadmořské výšce 2100 m hned u sjezdovek a naproti vlekům/lanovkám vedoucím i na ledovec s celoročním provozem. Pro hosty je k dispozici vstupní hala s recepcí (za poplatek wifi), dva bary a restaurace otočené ke sjezdovkám, krytý bazén, hotelové Wellness centrum (pouze pro osoby od 16 let, za poplatek cca 20 €/týden nebo 3,5 €/den), ping pong, venkovní parkoviště zdarma (do vyčerpání kapacity) nebo garáže za poplatek 10€/den (platí se na místě, nelze rezervovat předem). Pobyt s malým pejskem na vyžádání při rezervaci, za poplatek 15 €/den. Stravování: polopenze - snídaně a večeře formou bufetu (nezahrnuje nápoje), navíc odpolední svačina 15 - 16.30 hod. (káva, čaj, polévka, snack nebo dezerty). Sleva na 3. a 4.lůžko: děti do 12 let zdarma, do 16 let sleva 50%, ostatní sleva 30%. Sleva na 5. lůžko u pokoji Family: do 16 let sleva 50%, ostatní 30%. V Maso Corto byla zavedena povinná pobytová taxa ve výši cca 1,5 €/os./den (od 14 let), platí se na místě. Skiareál Maso Corto - Senales nabízí 13 vleků a lanovek, najdete zde celkem 43 km sjezdovek a 17 km běžkařských tratí, sáňkařskou dráhu 3,3 km a také ledovec Giogo Alto ve 3200 m n.m. - lanovka Ghiaccia jej dosáhne za 6 minut.

Popis

Bazén, vnitřní bazén, parkoviště, garáž, wi-fi, výtah, pes povolen, fitness, sauna, wellness, TV, trezor, topení, polopenze.

Ubytování

DBL+3/4 Standard + HB double(2): dvoulůžkový pokoj s možností dvou přistýlek (může být palanda), koupelna, TV, trezor, fén. Minimální obsazenost 3 osoby.
DBL Standard + HB double(2): dvoulůžkový pokoj bez možnosti přistýlky, koupelna, TV, trezor, fén.
Family room + HB double(2): dvoulůžkový pokoj a obývací část s přistýlkami, koupelna, TV, trezor, fén. Minimální obsazenost 3 osoby.
DBL Superior + HB double(2): dvoulůžkový pokoj s možností dvou přistýlek (může být palanda), koupelna, TV, trezor, fén.

Stravování

Polopenze.

Tento hotel momentálně nenabízí žádné zájezdy.

Prohlédněte si ubytování v destinaci Itálie v lokalitě Ortler Skiarena nebo podobné ubytování.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat