Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Blu Hotels Senales

Itálie, Ortler Skiarena, Val Senales

Ubytování Hotel
Počasí
-11 °C - Sněžení
-11 °C - Sněžení
Cena za osobu od 5 184 Kč

Dostupných: 69 zájezdů Zobrazit zájezdy

Popis

Recepce / lobby / wi-fi připojení k internetu, 3x týdně piano bar, 2x restaurace vyhrazená pro hotelové hosty, 2x bar, televizní místnost, hotelové divadlo, seminární místnost s projekční technikou a wi-fi připojením k internetu, dětský miniklub (od 4 do 11 let, v období 30.06. až 25.08.), animační programy, výtah, vyhrazené parkoviště (počet míst omezen), garážová stání* .

Sport a zábava

Bazén 25 x 10 m s lehátky, vířivka#, sauna#, pára#, infrakabina#, vertikální solárium#*, relaxační koutek# s lehátky, kneippův chodník#, masáže#*, posilovna, stolní tenis*; služby označené # mohou využívat jen osoby od 16 let .

Poloha

Maso Corto, centrum - 80 m, lanovka - 100 m.

Ubytování

Standard 2/3/4: 16 až 18 m² - pokoj s manželskou postelí či 2 samostatnými lůžky a případně rozkládacím gaučem pro 1 či 2 osoby, nově zrenovované sociální zařízení zpravidla se sprchou, zřídka balkon.

Family 3/4/5: 28 až 32 m² - prostornější pokoj s manželskou postelí, obývací prostor s mimoúrovňovou palandou oddělený od druhého pokoje posuvnou dřevěnou stěnou, sociální zařízení se sprchou či vanou, zřídka balkon.Základní popis pokojů:
pokoj 1 - pokoj s 1 samostatným lůžkem, sociální zařízení zpravidla se sprchou
pokoj 2 - pokoj s manželskou postelí či 2 samostatnými lůžky, sociální zařízení zpravidla se sprchou
pokoj 3 - pokoj s manželskou postelí a 1 samostatným lůžkem či se 3 samostatnými lůžky, sociální zařízení zpravidla se sprchou
pokoj 4 - pokoj se 2 manželskými postelemi či s manželskou postelí a 2 samostatnými lůžky či se 4 samostatnými lůžky,sociální zařízení zpravidla se sprchou TV, trezor, fén.

Ostatní

Upřesnění: jedná se o komplex skládající se ze 2 shodných a vzájemně propojených hotelových částí Cristal a Zirm; pokoje Family jsou situovány pouze v části Zirm, pokoje Standard pak v obou částech Cristal i Zirm

  • rozsáhlý komplex skládající se ze 2 vzájemně propojených částí se společným wellness centrem s bazénem
  • dostatečná lůžková kapacita vhodná i pro početnější skupiny
  • ideální poloha v pěší vzdálenosti od stanice kabinové lanovky vedoucí na ledovec

Doplňující informace: *služby za příplatek.

Stravování

Kontinentální bufet včetně studených nápojů (ovocné šťávy, mléko, voda), teplé nápoje z automatuformou bufetu studených předkrmů a salátů, hlavního jídla s přílohou a dezertů; nápoje zdarma (víno, čepované pivo, nealkoholické nápoje, voda)salátový bufet, výběr ze 3 předkrmů a salátů, hlavního jídla s přílohou, dezert; nápoje zdarma (víno, čepované pivo, nealkoholické nápoje, voda)10.00 až 19.00 hod. - self service: víno, čepované pivo, nealkoholické nápoje, voda.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat