Vyhledat zájezd

Blu Hotel Senales

Itálie, Ortler Skiarena, Val Senales

Blu Hotel Senales (hlavní fotografie)

15% sleva až

Ubytování Hotel
Počasí
-1 °C - Jasno
Cena za osobu od 9 282 Kč

Dostupných: 8 zájezdů Zobrazit zájezdy

Popis

Komplex skládající se ze 2 shodných a vzájemně propojených hotelových částí Cristal a Zirm, recepce, lobby, wi-fi, 2x restaurace, 2x bar, miniklub (od 4 do 12 let), animační programy, lyžárna, výtah, parkoviště (počet míst omezen), garážová stání za popl., půjčovna a servis lyžařského vybavení, bazén, relaxační centrum pro osoby starší 16 let a pa popl.

Poloha

Maso Corto, centrum - 80 m, skiareál Senales - 100 m.

Ubytování

Dvoulůžkové pokoje Standard s možností 2 přistýlek - 16 až 18 m² - pokoj s manž.postelí či 2 sam.lůžky a případně rozkl.gaučem pro 1 či 2, soc.zař., TV, fén, trezor, wi-fi , zřídka balkon.

Stravování

Snídaně - formou kontinentálního bufetu včetně studených nápojů (ovocné šťávy, mléko, voda), teplé nápoje za poplatek odpolední svačina mezi 15.00 a 16.30 hod. večeře - formou bufetu studených či teplých předkrmů, polévek, hlavních jídel s přílohou, salátů a dezertů, nápoje za poplatek.

Ostatní

Tipy pro správnou volbu: rozsáhlý komplex skládající se ze 2 vzájemně propojených částí se společným wellness centrem s bazénem dostatečná lůžková kapacita vhodná i pro početnější skupiny.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat