Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Glacier Hotel Grawand

Itálie, Ortler Skiarena, Val Senales

Ubytování Hotel
Cena za osobu od 8 058 Kč

Dostupných: 45 zájezdů Zobrazit zájezdy

Popis

Zažijte nezapomenutelnou dovolenou v nejvýše položeném hotelu Alp! Během jen šesti minut se lanovkou ze střediska Kurzras dostanete ke tříhvězdičkovému Glacier Hotel Grawand (bývalý horský hotel Berghotel Grawand) v nadmořské výšce 3 212 m. Ráno stačí připnout lyže, vychutnat si dech beroucí výhled na vrcholky a ledovce a být úplně první na opuštěné sjezdovce. K vybavení tohoto jedinečného hotelu patří vstupní hala s recepcí, salónek, výtah, jídelna na snídaně, jídelní sál, restaurace, bar, lyžárna a slunečná terasa s krásným výhledem na okolní horský svět. V malém, ale pěkném wellness zařízení je k dispozici parní lázeň, sauna a kabinka s infračerveným zářením (15.00 - 19.00 hodin). Nechybí ani posilovna. Bezplatné parkoviště se nachází u dolní stanice lanovky (dle dispozice).

Ubytování

Dvoulůžkový pokoj/přist., sprcha/WC (okno s výhledem), P:
• příjemné pokoje se satelitní TV
• okno s výhledem
Příjemně zařízené pokoje mají sprchu s WC, satelitní TV, telefon, Wi-Fi (v ceně), bezpečnostní schránku (v ceně) a panoramatické okno s výhledem přímo na ledovce a třítisícovky.

Stravování

V ceně zahrnutá polopenze se skládá ze snídaně formou švédských stolů a večerního menu o čtyřech chodech se salátovým bufetem.

Ostatní

Domácí zvířata:domácí zvířata vítána (5 € na den, bez krmiva)
Důležitá upozornění:
• K hotelu se dostanete lanovkou Kurzas. Parkoviště se nachází přímo u dolní stanice v Kurzasu. Poslední jízda je v 16.00 hodin!
• Děti narozené v roku 2008 a mladší, které cestují za doprovodu dospělého s platným skipasem obdrží na místě „Snow Kid“ (skipas), která stojí 3 € na dítě a den.
• nebude-li objednaný vícelůžkový pokoj nebo pokoj s přistýlkou plně obsazen, nevzniká nárok na prázdná lůžka

Poloha

Zažijte nezapomenutelnou dovolenou v nejvýše položeném hotelu Alp! Během jen šesti minut se lanovkou ze střediska Kurzras dostanete ke tříhvězdičkovému Glacier Hotel Grawand (bývalý horský hotel Berg...

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat