Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 akčních nabídek najednou.

Hotel Vernagt

Itálie, Ortler Skiarena, Val Senales

Hotel Vernagt (hlavní fotografie)
 • Hotel Vernagt (fotografie 2)
 • Hotel Vernagt (fotografie 3)
 • Hotel Vernagt (fotografie 4)
 • Hotel Vernagt (fotografie 5)Přejít
  do galerie

Zájezd je možné koupit hned

Zájezd je vyprodaný

Zájezd je volný

Strava Polopenze
Ubytování Hotel
Délka pobytu 3 dny, 4 dny, 5 dní, 6 dní, 8 dní, 11 dní
Doprava Vlastní
Počasí
-7 °C – Sněžení
Hory a jezera Lyžařské zájezdy Pobytové zájezdy

Poloha

Vernago (Vernagt) leží v nadmořské výšce 1 700 m n.m. v horní části údolí Schnalstal. Ne vždy však obec ležela u přehrady. Teprve v padesátých letech 20. století byla vybudována přehradní hráz o výšce 65 m, aby zadržovala vodu jezera. Pod vodou zmizelo osm starých statků. Na jaře, při nízkém stavu hladiny vody, trčí do dnešních dnů z vody věž kaple, která stála mezi statky. V létě okouzluje jezero svou jedinečnou smaragdovou barvou, v zimě je pak Vernagt ideálním výchozím bodem pro výlety do nedalekého lyžařského střediska na ledovci - zároveň se jedná o klidnější alternativu ke sportovní vesnici Kurzas.

Ledovcové lyžařské středisko v údolí Val Senales nabízí milovníkům zimních sportů výběr z 42 km sjezdovek a 13 lanovek a vleků. Lanovky mají pouze krátké čekací doby a dopraví Vás až do lyžařského střediska v nadmořské výšce 3 212 m s vysokou jistotou sněhu. Pomocí lanovky Gletscherbahn a vleků se dostanete z Maso Corto rovnou do lyžařského střediska. Kilometry sjezdovek jsou rovnoměrně rozděleny mezi modré, červené a černé tratě, takže každý si přijde na své. Lyžařští gurmáni si určitě vychutnají sjezdovky na ledovci s lehkou a střední obtížností. Svahy u sedačkové lanovky Hintereis-Sesselbahn a červené sjezdovky u horské chaty Lazaun, které se idylicky vinou skrz les, jsou často vystaveny ledovcovému Slunci. Experti najdou vyzvu v černých sjezdovkách pod ledovcovým jezerem. Nejmenší sjezdaři budou do lyžování uvedeni pomocí kouzelných koberců a lyžařských kolotočů v centru Tiroli’s Kinderland vedle údolní stanice lanovky Gletscherbahn. Pro noční lyžování jsou určeny dvě sjezdovky s umělým osvětlením. Korunu každého lyžařského dne je 8 km dlouhý sjezd do údolí až téměř k Maso Corto. Kdo není příznivcem lyžování na sjezdovkách, najde útěchu ve volné přírodě. V Maso Corto jsou k dispozici kurzy freeride. Nedaleko údolní stanice lanovky Gletscherbahn se nachází nově koncipovaný Funpark Val Senales. Je zaměřený na začátečníky freeride a nabízí pestrou škálu prvků, jako např. bedny a skokánky. Ledovec je také vyhledávaným tréninkovým areálem pro mezinárodní sjezdařské a běžkařské reprezentace. Podmínky pro vysokohorský trénink jsou zde ideální už v září bude zprovozněna závodní sjezdovka na Grawandu, která je prošpikována modrými a červenými brankami. Tréninkový areál nabízí vice než 40 tratí a od roku 2015 zde funguje půjčovna slalomových tyček a vrtaček. Tip na výlet pro běžkaře je Ötzi Glacier Tour. Vysokohorské tůra po ledovci začíná u horní stanice lanovky Schnalstaler Gletscherbahn a vede přes Hochjochferner (také ledovec Schnalstaler Gletscher) až k Tisenjochu ve výšce 3 212 m n.m., kde se též nachází slavná mumie Ötziho. Rovněž zde stojí pomník „Uomo del Similaun“. Sedmi- až osmihodinová tůra je od jara vyhledávána i pěšími turisty.

Vzdálenost od sjezdovky: mehr als 5 km

Popis

Komfortní čtyřhvězdičkový Hotel Vernagt (dřívější Mountain Lake Hotel Vernagt) leží na idylickém místě přímo u jezera Vernagt, cca 150 m od centra města a okolo 250 m od zastávky skibusu. Nástup do lyžařského středisko Schnalstaler Gletscher najdete po asi 7 km. Vybavení Dobře vedené ubytování s panoramatickým výhledem se nachází v nádherné přírodě v nadmořské výšce 1 700 m a má recepci, výtah, Wi-Fi, společenskou místnost a místnost s TV, jídelnu na snídaně, restauraci, bar, kavárnu, stolní fotbal, lyžárnu se sušičem lyžáků a terasu. Parkoviště je dle dostupnosti u domu. Ve wellness zařízení najdete krytý bazén, saunu, parní lázeň, kabinku s infračerveným zářením a relaxační místnost (otevírací doba viz vývěska na místě).

Sport a zábava

Běžky: Ve Vernagu a okolí se trasy pro běžkaře nacházejí ve vysokých nadmořských výškách. Na ledovci (3 050 m n.m.) se nachází jedna 5 až 10 km dlouhá trasa (v závislosti na počasí a sněhu) a u horské chaty Lazaunhütte (2 450 m n.m.) se nachází 2 km dlouhá trasa. Díky dobrým podmínkám slouží tyto vysokohorské tratě již na podzim mnoha národním týmům k tréninku. Při dostatečných sněhových podmínkách je i v údolí u obce Madonna di Senales v provozu 3 km dlouhá trasa, která je kombinovaná se zimní stezkou pro pěší.

Celkem sjezdovek: 30 km

Modrých sjezdovek: 7 km

Červených sjezdovek: 11 km

Černých sjezdovek: 12 km

Celkem vleků: 12

Ubytování

Dvoulůžkový pokoj, sprcha/WC ("hory", cca 24 m²), P
• pokoje s dvoulůžkem, satelitní TV, trezorem a minibarem
• koupelna se sprchou, WC a fénem na vlasy
• u některých balkon (směrem k horám)

Jednolůžkový pokoj, sprcha/WC (cca 20 m²), P
• pokoje s jednolůžkem, satelitní TV, trezorem a minibarem (za popl.)
• koupelna s vanou nebo sprchou, WC a fénem na vlasy
• balkon

Dvoulůžkový pokoj, sprcha/WC ("Lagaun", cca 24 m²), P
• pokoj s dvoulůžkem, satelitní TV, trezorem a minibarem (za popl.)
• koupelna se sprchou, WC a fénem na vlasy
• balkon (směrem k jezeru)

Dvoulůžkový pokoj/přist., sprcha/WC ("Nock", cca 28 m², max. 2 dos. + 1 dítě), P
• pokoj s dvoulůžkem pohovkou na spaní, satelitní TV, trezorem a minibarem (za popl.)
• koupelna s vanou nebo sprchou, WC a fénem na vlasy
• balkon (směrem k městu)

Dvoulůžkový pokoj/2x přist., sprcha/WC ("Nock", cca 28 m², max. 2 dos. + 2 děti), P
• pokoj s dvoulůžkem pohovkou na spaní pro dva, satelitní TV, trezorem a minibarem (za popl.)
• koupelna s vanou nebo sprchou, WC a fénem na vlasy
• balkon (směrem k městu)

Rodinný pokoj, sprcha/WC ("hory" nebo "Lagaun", cca 48 m²), P
• dvě ložnice (naproti sobě, bez spojovacích dveří) s dvoulůžkem, pohovkou, satelitní TV, trezorem a minibarem (za popl.)
• dvě koupelny s vanou nebo sprchou, WC a fénem na vlasy
• dva balkony (směrem k městu nebo k jezeru)

Stravování

V ceně zahrnutá polopenze obsahuje snídani formou švédských stolů a menu o čtyřech chodech s možností výběru a se salátovým bufetem večer. Vánoční brunch se sušenkami na Štědrý večer, vánoční večeře 25.12. a silvestrovský večer s přípitkem a menu o sedmi chodech 31.12. stejně jako novoroční oslava 01.01. jsou taktéž v ceně. Pro malé hosty je připraveno speciální dětské menu.

Ostatní

  Důležitá upozornění:
  • Pro děti do 5 let vč. nebude vystaven žádný voucher na skipas, na místě mohou za 5 € na dítě/den zakoupit skipas Snow Kid, pokud alespoň jeden rodič má skipas se stejnou dobou platnosti. k užívání lanovek a vleků (nutno předložit průkaz totožnosti). Pokus cestuje více dětí než dospělých, musí být na místě zakoupen dětský skipas. Je nutné předložit doklad o rodičovství, další informace obdržíte na pokladně vleku.
 • Vezměte, prosím, na vědomí, že sjezdovky na ledovci budou z důvodu stavebních prací na lanovce budou v provozu od 23.12.2023.
 • Nebude-li objednaný vícelůžkový pokoj nebo pokoj s přistýlkou plně obsazen, nevzniká nárok na prázdná lůžka.

  Domácí zvířata: domácí zvířata vítána (18 € na den, bez krmiva, pouze po předchozím nahlášení)

Tento hotel momentálně nenabízí žádné zájezdy.

Prohlédněte si ubytování v destinaci Itálie v lokalitě Ortler Skiarena nebo podobné ubytování .

Mohlo by Vás zajímat

Zobrazit další nabídky

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat