Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Fly and sleep - Řím - Alessandrino

Itálie, Řím

Strava Snídaně
Ubytování Hotel
Délka pobytu 3 dny, 4 dny
Doprava Letecká
Další názvy
Alessandrino Hotel
Počasí
12 °C - Možnost deště
12 °C - Možnost deště

Eurovíkendy

Popis

Itálie - Řím. Hlavní město Itálie. Leží ve vzdálenosti asi 20 km od Tyrhénského moře, uprostřed hornaté Campagna di Roma. Protéká jím řeka Tibera, třetí největší italská řeka. V centru Říma sídlí malá enkláva, městský stát Vatikán, centrum katolické víry s bohatou historií a neuvěřitelným kulturním bohatstvím. Nachází se zde bazilika sv. Petra a před ní je náměstí sv. Petra, Vatikánská knihovna a Vatikánské muzeum se Sixtinskou kaplí a také vzácná díla od Leonarda da Vinciho, Raphaela, Giotta, Botticelliho a Michelangela.

Stravování

Snídaně.

Ubytování

Hotel se nachází v klidné rezidenční oblasti nedaleko Vatikánu, pouhých 100 metrů od vlakového nádraží San Pietro. Nabízí střešní terasu s výhledem na baziliku sv. Petra. Poskytuje pokoje se satelitní TV, psacím stolem a dřevěnými podlahami. K některým z pokojů patří také balkon. Hotel Alessandrino se může pochlubit střešní terasou, kde si hosté mohou vychutnat nápoje a občerstvení. K dispozici je také bar s nabídkou občerstvení a nápojů. Mezi další nabízené služby patří nepřetržitě otevřená recepce. Wi-Fi je dostupné zdarma.

Ostatní

Let je realizován na pravidelné lince. Hotel i letenky jsou na zpětné potvrzení. Ceny jsou platné při dostupnosti letenky v optimální knihovací třídě a mohou se měnit.

Tento hotel momentálně nenabízí žádné zájezdy.

Prohlédněte si ubytování v destinaci Itálie v lokalitě Řím nebo podobné ubytování.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat