Vyhledat zájezd

Villaggio Fabulous

Itálie, Řím

Strava Bez stravy
Ubytování Studio I Apartmán
Délka pobytu 8 dní
Doprava Vlastní
Počasí
11 °C - Oblačno

Poloha

Villaggio obklopené zelení je složeno z bungalovů (B1, B2, B3) a mobilhomů (M4, M5, M6). Nachází se přibližně 30 minut od centra Říma a 10 minut od nádherných pláží Ostie. Nabízí klidný a příjemný pobyt pro ty, kteří chtějí navštívit Řím nebo si odpočinout během cesty na jih Itálie.

Popis

Recepce, restaurace, bar, snack-bar, internetový koutek, Wi-Fi (zdarma), obchod, bazén pro dospělé a pro děti, whirlpool, sluneční terasa, animační programy, dětský koutek, diskotéka, tenisový kurt, plážový volejbal, hřiště na fotbal, stolní tenis, biliár, minigolf.

Ubytování

Apartmány jsou jednoduše zařízeny, SPR+WC, klimatizace. B1, B2, B3: (max. 1-3 osoby) studio (jedna místnost) s jedním lůžkem a patrovým lůžkem, lednička, SPR+WC. M4 BOTTICELLI: (max. 4 osoby)dvě ložnice po dvou lůžkách, denní místnost s kuchyňským koutem, 2x SPR+WC, terasa se zahradním nábytkem. M5 GIOTTO: (max. 5 osob) ložnice s dvojlůžkem, ložnice s lůžkem a patrovým lůžkem, denní místnost s kuchyňským koutem, terasa se zahradním nábytkem, SPR+WC. M6 LEONARDO: (max. 6 osob) tři ložnice po dvou lůžkách, denní místnost s kuchyňským koutem, SPR, samostatné WC, terasa se zahradním nábytkem.

Stravování

Bez stravy.

Ostatní

Postýlka na vyžádání, € 15,-/ pobyt (do max. počtu osob, kauce € 80,-). Parkování v areálu. Zvíře nepovoleno.

Tento hotel momentálně nenabízí žádné zájezdy.

Prohlédněte si ubytování v destinaci Itálie v lokalitě Řím nebo podobné ubytování.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat