Vyhledat zájezd

Římské předjaří

Itálie, Řím

Římské předjaří (hlavní fotografie)

14% sleva až

Strava DP, Dle programu, Polopenze, Snídaně
Ubytování Dle popisu
Délka pobytu 3 dny, 4 dny, 5 dní, 6 dní, 7 dní, 8 dní, 36 dní
Doprava Autobusová , Letecká
Další názvy
Advent v Římě
Advent v Římě - letecky
Advent v Římě - město tisícileté historie
Advent v Římě letecky
...
Počasí
27 °C - Oblačno
Cena za osobu od 1 990 Kč

Dostupných: 53 zájezdů Zobrazit zájezdy

Dovolená s dětmi Poznávací zájezdy Dovolená pro seniory Eurovíkendy

Program

1. den:

Odlet z Prahy do Říma, transfer na hotel v centru Říma, ubytování, fakultativně okružní jízda městem nebo individuální volno, fakultativně večeře, nocleh. V okolí hotelu nepřeberné množství restaurací s pravými italskými specialitami a dalšími možnostmi večerní zábavy včetně slavných římských památek v pěší vzdálenosti.

2. den:

Snídaně, pěší prohlídka historickým Římem s průvodcem, během níž jsou k vidění nejvýznamnější pamětihodnosti antického i středověkého Říma, např. Koloseum, Forum Romanum, Senát, Titův oblouk, Trajánův sloup, Kapitol, Fontana di Trevi, Španělské schody. Odpoledne volno k individuálním prohlídkám města nebo fakultativně možnost návštěvy Vatikánských muzeí se Sixtinskou kaplí včetně rezervace vstupného. Návrat do hotelu, fakultativně večeře, nocleh.

3. den:

Snídaně, volno k individuálním prohlídkám města nebo možnost fakultativního polodenního výletu (autokarem, s průvodcem) do Villy d´Este v Tivoli – unikátní vily s neskutečným množstvím fontán a nádherné zahradní architektury, která má v Evropě jen málo obdob (vstupné do vily není v ceně – cca 8 €). Odpoledne volno, příležitost navštívit individuálně další Římské památky, návrat do hotelu, fakultativně večeře, nocleh.

4. den:

Snídaně, uvolnění pokojů, dle časových možností individuální volno, transfer na letiště a odlet do Prahy.

Ostatní

Je nutné počítat s menší částkou na případnou dopravu MHD z důvodů mimořádných situací v metropoli (dopravní situace, počasí apod.). Změna programu a termínu vyhrazena.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat