Vyhledat zájezd

Prožijte báječný Silvestr v Římě s novoročními oslavami

Itálie, Řím

Prožijte báječný Silvestr v Římě s novoročními oslavami (hlavní fotografie)

8% sleva až

Strava Dle programu
Ubytování Dle popisu
Délka pobytu 4 dny
Doprava Autobusová , Letecká
Další názvy
Adventní Řím, město tisícileté historie
Velikonoce v Římě
Vánoční Řím, město tísícileté historie
Počasí
16 °C - Oblačno
Cena za osobu od 4 590 Kč

Dostupných: 4 zájezdů Zobrazit zájezdy

Adventní zájezdy Poznávací zájezdy

Program

1. den: odjezd z ČR.
2. den: příjezd do Říma. Pěší okruh antickým Římem s výkladem průvodce. Uvidíte např. velkolepou stavbu amfiteátru Kolosea, Forum Romanum, Kapitol (výstup po Michelangelově schodišti na jedno z nejkrásnějších náměstí Itálie), Andělský hrad a poté bude následovat procházka barokním městem s místy jako Piazza Navona, Pantheon, Fontana di Trevi, Španělské schody a dalšími skvostnými římskými památkami. Během poznávání Říma budete mít samozřejmě také možnost nákupů a individuálního volna. Odjezd na ubytování.
3. den: Vatikán. Nejmenší stát světa leží na pravém břehu řeky Tibery a od roku 1378 je hlavním sídlem papežů. Vatikán je svrchovaným státem, který je nezávislý na Itálii. Na rozloze 1 km2 můžete navštívit Vatikánská muzea - největší komplex uměleckých sbírek na světě, náměstí sv. Petra - jedno z nejkrásnějších děl světové architektury a baziliku sv. Petra (zde můžete vstoupit do krypty s hroby papežů a vystoupit na kopuli baziliky s krásnou vyhlídkou). Sixtinskou kapli naleznete ve Vatikánském paláci. Podívat se můžete i do Vatikánských zahrad, které zabírají rozlohu 23 ha, tedy polovinu celého území tohoto státu. V podvečerních hodinách bude následovat volný program a individuální volno k prožití Silvestrovské noci. Těšit se můžete na velkolepý ohňostroj – jeden z největších v Evropě. Přibližně ve 02:00 bude odjezd autobusem zpět do ČR.
4. den: Příjezd do ČR.

Popis

Čtyřdenní silvestrovský zájezd do Říma
Ubytování v hotelu*** se snídaní v ceně
Doprava moderním autobusem a služby průvodce v ceně
Jedinečné oslavy Nového roku.
Užijte si poslední dny v roce v kouzelném Římě a nechte se okouzlit podmanivou atmosférou tohoto města s křivolakými uličkami plnými chutí a vůní. Prohlédněte si na vlastní oči místa, kde se psaly světové dějiny. Vystoupejte až do kopule chrámu sv. Petra ve Vatikánu, odkud budete mít celý Řím jako na dlani.

Ostatní

Doporučené kapesné: cca 30 €. Změna programu vyhrazena. Minimální počet cestujících k uskutečnění zájezdu je 40. V případě, že nebude tato minimální kapacita naplněna, zájezd se neuskuteční a my vám celou zaplacenou částku za zájezd vrátíme zpět.

Nástupní místa a orientační časy odjezdů

Ostrava (parkoviště naproti domu kultury Vítkovice, ul. 28 října)Frýdek-Místek (staré autobusové nádraží u vjezdu u Vojenské správy)Nový Jičín (čerpací stanice LXM group, ulice Malostranská 594)Hranice (parkoviště u motorestu Sparta, naproti hypermarketu Albert)Olomouc (staré autobusové nádraží u otočných hodin, třída Svobody)Prostějov (před budovou hl. vlak. nádraží, stanoviště H) Vyškov (čerpací stanice Mol u dálnice, směr Brno) Brno (Janáčkovo divadlo, ulice Rooseveltova, před restaurací Bohéma)Velké Meziříčí, směr Praha (čerpací stanice Shell, směr Praha)Jihlava (parkoviště u Billy, třída Legionářů) Praha (Willsonovo (hlavní) vlakové nádraží, u magistrály, skleněné kopule)Beroun (čerpací stanice OMV u dálnice, směr Plzeň)Plzeň (Tyllova ulice, před bránou Škoda u pneuservisu) Rozvadov (čerpací stanice Mol, Sv. Kateřina. V případě nesplnění podmínky minimálního počtu 8 osob z daného svozového místa má CK právo na změnu nástupního místa na co nejbližší místo po základní trase zájezdu anebo zajištění náhradní dopravy ze svozového místa do základního nástupního místa (autobusem, vlakem, mikrobusem, osobním autem, atd.). Náklad na zakoupení jízdenek v takovém případě hradí cestovní kancelář.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat