Vyhledat zájezd

Prodloužený víkend v Římě Exclusive

Itálie, Řím

Prodloužený víkend v Římě Exclusive (hlavní fotografie)

6% sleva až

Strava Dle programu, Polopenze, Snídaně
Ubytování Dle popisu
Délka pobytu 3 dny, 4 dny, 5 dní, 6 dní, 7 dní, 8 dní, 9 dní
Doprava Autobusová , Letecká
Další názvy
Advent v Římě
Advent v Římě
Adventní Řím a Vatikán
Antický a Starověký Řím pobyt u Tyrhénského moře
...
Počasí
21 °C - Oblačno
21 °C - Oblačno
Cena za osobu od 5 290 Kč

Dostupných: 121 zájezdů Zobrazit zájezdy

Dovolená s dětmi Adventní zájezdy Poznávací zájezdy Dovolená pro seniory

Program

1. den: Odlet z Prahy do Říma. Transfer do hotelu v centru Říma. Ubytování, individuální volno. V okolí hotelu nepřeberné množství restaurací s pravými italskými specialitami a další možnosti večerní zábavy včetně slavných římských památek v pěším dosahu. Možnost fakultativní večeře (v nedaleké restauraci či přímo v hotelu), nocleh.
2. den: Snídaně, fakultativně okružní jízda s průvodcem se zastávkou u nejvýznamnějších pamětihodností antického i středověkého Říma např. Koloseum, Forum Romanum, Senát, Titův oblouk, Trajánův sloup, Kapitol, Fontana di Trevi a další. Odpoledne volno, možnost navštívit další římské památky. Návrat do hotelu, fakultativně večeře, nocleh.
3. den: Snídaně. Volno k individuálním prohlídkám města nebo fakultativně možnost návštěvy Vatikánských muzeí se Sixtinskou kaplí včetně rezervace vstupného. Odpoledne možnost polodenního fakultativního výletu s průvodcem do Villy d´Este v Tivoli, unikátní vily s neskutečným množstvím fontán a nádherné zahradní architektury, která má v Evropě jen málo obdob (vstupné není zahrnuto v ceně). Návrat do hotelu, fakultativní večeře, nocleh.
4. den: Snídaně, uvolnění pokojů, individuální volno, transfer na letiště a odlet do Prahy.

Ostatní

Ubytování v centru Říma. Minimální počet pro fakultativní výlet do Tivoli je 20 osob. Změna programu a hotelu vyhrazena.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat