Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Villaggio Roma

Itálie, Řím

Strava Bez stravy
Ubytování Studio I Apartmán
Délka pobytu 8 dní
Doprava Vlastní
Počasí
14 °C - Možnost deště
14 °C - Možnost deště
Cena za osobu od 4 865 Kč

Dostupných: 2 zájezdů Zobrazit zájezdy

Poloha

Villaggio je složeno z bungalovů (B2) a chaletů (CH3, CH4, CH5). Nachází se ve výborné poloze - ve vnitřním okruhu Říma. Je ideálním místem pro ty, kteří chtějí poznat toto nádherné město, ale také pro ty, kteří zde stráví jen jednu noc na cestě dál do jižní Itálie.

Popis

Recepce, restaurace, pizzerie, bar, bar u bazénu, internetový koutek (za poplatek), Wi-Fi (zdarma), obchod, prádelna, bazén pro dospělé a pro děti, whirlpool, sluneční terasa, stolní tenis, dětský koutek, diskotéka. Parkování: v areálu, 5 €/den.

Ubytování

Apartmány jsou jednoduše zařízeny. #B2: (max. 2 osoby)/# ložnice se dvěma lůžky, bez kuchyňského koutu, SPR+WC. #B2 SUPERIOR: (max. 2 osoby)/# novější apartmány, ložnice se dvěma lůžky, bez kuchyňského koutu, SPR+WC. #B3 SUPERIOR: (max. 3 osoby)/# novější apartmány, ložnice se třemi lůžky, bez kuchyňského koutu, SPR+WC. #CH3: (max. 3 osoby) /# ložnice se třemi lůžky, denní místnost s kuchyňským koutem (kuchynské náčiní na kauci), 2x SPR+WC, veranda se zahradním nábytkem. #CH4: (max. 4 osoby) /# ložnice se dvěma lůžky, ložnice s patrovým lůžkem, denní místnost s kuchyňským koutem (kuchynské náčiní na kauci), 2x SPR+WC, veranda se zahradním nábytkem. #CH5: (max. 5 osob) /# ložnice se dvěma lůžky, ložnice s lůžkem a patrovým lůžkem, denní místnost s kuchyňským koutem (kuchynské náčiní na kauci), 2x SPR+WC, veranda se zahradním nábytkem.

Stravování

Bez stravy.

Ostatní

Postýlka: nelze.
Zvíře: nepovoleno.
Pobyt: příjezd možný každý den, min. 1 noc.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat