Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Camping Village Laguna Blu

Itálie, Sardinie, Alghero

Ubytování Kemp
Cena za osobu od 3 870 Kč

Dostupných: 18 zájezdů Zobrazit zájezdy

Popis

Součástí campingu je recepce, Wi-Fi (za poplatek), trezory, restaurace s pizzerií, minimarket, dětské a fotbalové hřiště, prádelna (na žetony), půjčovna kol, aut, motorek, člunů a parkoviště.
Písečná.

Sport a zábava

Oblast kolem kempu Laguna Blu je ideální pro provozování různých sportů a rekreačních aktivit. Mezi oblíbené sporty patří plachtění, windsurfing a především potápění. Záliv u kempu nabízí spoustu možností pro plachtění, zatímco moře okolo Capo Caccia, kde je kemp umístěn, nabízí bezpočet možností pro potápění k nádhernému mořskému dnu Riviera del Corallo. Sladkovodní nádrž poblíž kempu je dobrým místem pro pozorování ptactva, protože zde žije monoho druhů ptáků (včetně plameňáků).

Ubytování

Mobilhomy jsou moderně vybavené, mají vlastní sociální zařízení, TV/SAT, klimatizaci a topení (na vyžádání, za poplatek) a venkovní posezení na kryté dřevěné terase.
M.HOME 4-6.
Obsazenost 4-6 osob, ložnice s manželskou postelí, ložnice se dvěma lůžky a vyvýšeným lůžkem, obývací pokoj s gaučem a kuchyňským koutem. Jako 5. a 6. osoba mohou být pouze děti do 12 let.

Stravování

Vlastní. Doporučujeme návštěvu místních restaurací s širokou nabídkou jídel.

Ostatní

20% sleva při zakoupení zájezdu do 15.2.2017.
Info: Check-in: 16.30-20.00 hod. / check-out: 9.30 hod.

Poloha

CAMPING VILLAGE LAGUNA BLU se nachází v severozápadní částí ostrova zvané Riviera del Corallo, napůl cesty mezi letištěm a centrem Alghera. Zrekonstruovaný camping leží v oblasti Fertilia, 5 km od centra města a je obklopený zelení vzrostlých pinií a eukaliptů. U campingu se nachází laguna se sladkou vodou, vhodná pro milovníky rybaření a pozorování ptactva.
Od moře: 50.
Od centra: 5 000.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat