Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Apartmány Torre Del Porticciolo

Itálie, Sardinie, Alghero

Ubytování Studio I Apartmán
Počasí
18 °C - Oblačno
18 °C - Oblačno

Popis

Recepce, Wi-Fi (za poplatek), bar, restaurace, malý obchod, pračka (za poplatek), bazén pro dospělé a pro děti, sluneční terasa, animační programy a miniclub (1/7-31/8), společné barbecue, půjčovna aut.
Písečná s pozvolným vstupem do moře. Parkování: 1 místo/ mobilhome, další místo za poplatek 5 €/den.

Stravování

Vlastní, lze dokoupit snídaně nebo polopenzi..

Ostatní

Postýlka: pro dítě do 2 let na vyžádání, za poplatek 7 €/den.
Zvíře: nepovoleno.
Pobyt: sobota/ sobota.

Ubytování

Mobilhomy jsou pěkně zařízeny, vždy s vybaveným kuchyňským koutem, SPR+WC, Wi-Fi (za poplatek), veranda se zahradním nábytkem. #M4 Torre Basic: (cca 20 m2, max. 4 osoby)/# ložnice s dvojlůžkem, ložnice se dvěma lůžky (patrové lůžko), denní místnost s kuchyňským koutem. #M6 Torre Comfort: (cca 24 m2, max. 6 osob)/# ložnice s dvojlůžkem, ložnice se dvěma lůžky (patrové lůžko), denní místnost s rozkládacím gaučem a s kuchyňským koutem, TV/SAT. #M6 Torre Deluxe (cca 24 m2, max. 6 osob)/# ložnice s dvojlůžkem, ložnice se dvěma lůžky (patrové lůžko), denní místnost s rozkládacím gaučem a s kuchyňským koutem, TV/SAT, klimatizace (za poplatek). #M4 Torre Riviera: (cca 30 m2, max. 4 osoby)/# ložnice s dvojlůžkem, ložnice se dvěma lůžky (patrové lůžko), denní místnost s gaučem a s kuchyňským koutem, TV/SAT, klimatizace (za poplatek). #M4 Torre Corallo (cca 41 m2, max. 4 osoby)/# ložnice s dvojlůžkem + vlastní SPR+WC, ložnice se dvěma lůžky (patrové lůžko), denní místnost s gaučem a s kuchyňským koutem, TV/SAT, SPR+WC, klimatizace (za poplatek).

Poloha

Villaggio se nachází na krásném místě Torre del Porticciolo. Je obklopeno borovým hájem a středomořskou zelení národního parku Porto Conte.

Tento hotel momentálně nenabízí žádné zájezdy.

Prohlédněte si ubytování v destinaci Itálie v lokalitě Sardinie nebo podobné ubytování.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat