Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Arbatax Park Resort - Hotel Borgo Cala Moresca

Itálie, Sardinie, Arbatax

Ubytování Hotel
Počasí
13 °C - Déšť
13 °C - Déšť

Ostatní

Resort, který nabízí veškeré služby, zábavu a sportovní vyžití na jednom místě pro aktivní strávení vaší dovolené.

Poloha

Letovisko klubového typu se nachází asi 3 km od města Arbatax v mírně svažité 60 hektarové středomořské zahradě u členitého pobřeží s množstvím menších písečných pláží. Je to jeden z nejkomplexnějších turistických resortů na ostrově. Patří k němu i obora „Bellavista“ s typickými sardinskými rostlinami a zvířaty (mufloni, divočáci, koně, sardské krávy) - vstup zdarma. Hotelová část BORGO leží na kopci na severním okraji resortu a vypadá jako stará sardinská vesnice, jejíž kouzlo pramení z využití starých materiálů, z kombinace tepaného železa a dřevěných překladů z jalovce.

Popis

Hostům hotelu Borgo Cala Moresca je k dispozici velká restaurace s panoramatickými výhledy a terasami, bar, velký bazén, 2 kurty na squash. Výtahem lze sjet na cestu, která vede k moři, kde se nachází amfiteátr s kinem pod hvězdami, pláž, druhý bazén a na panoramatické terase s výhledem na moře restaurace La Vela (na rezervaci, za poplatek). Hosté mohou samozřejmě využívat kompletní zázemí služeb a zábavy celého rozlehlého resortu, jehož centrem je velké náměstí s barem a hlavní restaurací („domovskou“ pro hosty části Villaggio Telis), která má vyhrazený barevný koutek s minibufetem a dětskými jídly. Dále je klientům k dispozici celkem 6 dalších restaurací, 7 barů (jeden na pláži), 6 bazénů s lehátky a slunečníky nebo stínem (např. centrální, tropický, 50 m sportovní) a 2 dětské bazény. V nejvyšší části resortu, s názvem Park, s krásnými výhledy na moře se nachází wellness centrum (2000m², vstup za poplatek) diskotéka a velký amfiteátr, v části Telis je další velký amfiteátr a sportovní centrum, dále jsou v areálu některé aktivity potápěčského centra, herna, baby-, mini- a juniorklub, parkoviště, butiky. Resortem projíždějí 2 minibusy, kterými je možné si cestu areálem zkrátit. Lze také využít autobusové spojení do centra Tortoli (několikrát denně, za poplatek). Wi-Fi ve společných prostorách (2 větší zóny v resortu, bez poplatku). Síla a dostupnost signálu (tel.a Wi-Fi) dost místně kolísá. Malá zvířata jsou akceptována (za poplatek na místě € 10/den, na vyžádání). Hotel akceptuje všechny platební karty kromě Dinner. Pozor - vzhledem ke značné členitosti terénu není pobyt vhodný pro osoby se sníženou pohyblivostí.
V resortu se nacházejí 2 dětské bazény, množství animačních a sportovních programů, baby dance, minikabaret corrida; - individuální hlídání dětí od 3 do 18 let denně 9.30-18 h (za poplatek) - Baby klub – pro děti od 4 do 8 let - Mini klub – pro děti od 8 do13 let - Young klub – pro děti od 13 do 18 let. 2 dětské koutky (v částech Telis a Cala Moresca) pro možnost přípravy stravy pro nejmenší (jídlo není dodáváno) - kuchyňka s troubami, mikrovlnkami, mixéry, ledničkami; přebalovací pulty.
Hotelová pláž se nachází ve vzdálenosti 150 - 300 m od pokojů v malebné zátoce. Písečné terasy dosahují až k moři, kde je dřevěná sluneční terasa vybavená slunečníky a lehátky. V blízkosti je ještě skalnatá pláž Baia Monte Turri a pak ještě 3 pláže ve vzdálenější části resortu vč. přírodní písečné pláže Telis Village ohraničené kameny. Všechny jsou vybavené lehátky a slunečníky (do vyčerpání, osušky na vratnou kauci 10 €, případný popl. za výměnu 2 €) Několikrát denně jezdí loď (za poplatek) i na 7 km vzdálenou větší a zázemím a barem vybavenou pláž Orri s částí vyhrazenou jen pro hosty resortu (slunečníky a lehátka zdarma, do vyčerpání kapacity).

Sport a zábava

U vstupu do části Borgo Cala Moresca jsou 2 hřiště na squash, v horní části zóny Telis se nachází 5 tenisových kurtů, 2 různě velká hřiště na fotbálek, venkovní hřiště a basketbalový koš. Lukostřelba v nejvýše položené části Park. Dále je zde velké množství animačních programů (skupinové lekce tenisu a fotbalu, venkovního aerobiku a vodní gymnastiky, plážového volejbalu, kanoingu a lukostřelby), možnost závodů v plavání či vodní pólo ve sportovním bazénu. Blízké potápěčské centrum pořádá přímo v resortu bezplatné kurzy plavání a jízdy na kánoi a za poplatek pro děti kurzy jízdy na plachetnici a kurzy potápění pro dospělé. Je v něm také půjčovna vybavení na šnorchlování, kánoí, loďěk a windsurfů (za poplatek). Zájemce o další aktivity vyzvedávají v resortu a sami převážejí na místa kurzů a výletů. V části Bellavista je 9jamkové golfové hřiště Pitch & Put - možnost kurzů pro začátečníky. Několik málo km od resortu je jízdárna.
Vstup do moderního wellness centra BELLAVISTA SPA je za poplatek a je povolen pouze pro dospělé od 16 let. Je zde k dispozici 10 bazénů s ohřívanou slanou vodou kolem velkého venkovního bazénu, dále mj. turecké lázně, velká sauna, emoční sprchy, hydromasáže, podvodní hudba, ledová kaskáda, solná jeskyně, relaxační sál, za poplatek masáže a estetické procedury v centru krásy.

Ubytování

Borgo Cala Moresca má pokoje pro 2/3/4 osoby, všech 250 pokojů je vybaveno klimatizací, TV, telefonem, minibarem a koupelnou s fénem a velká část z nich má i alespoň částečný výhled na moře (bez příplatku a bez garance). CLASSIC - dvoulůžkové pokoje s až 2 přistýlkami SUPERIOR - jako pokoje Classic, ale s terasou či balkonem a jsou situovány blíže k hlavní budově. První náplň minibaru mimo alkoholické nápoje zdarma. Při pobytu min. 3 noci 1 vstup/os. od 16 let do wellness centra zdarma. FAMILY - rodinné pokoje složené ze 2 propojených ložnic se 2 koupelnami, v přízemí. Max. obsazenost 4 osoby. JUNIOR SUITE - dvoupokojové apartmány (ložnice + obývací pokoj nebo dvě ložnice) se dvěma koupelnami se nacházejí v 1. patře. První náplň minibaru mimo alkoholické nápoje zdarma. Při pobytu min. 3 noci 1 vstup/os. od 16 let do wellness centra a vstupní 20minutová masáž zdarma, při pobytu min. 7 nocí 1x zpáteční doprava/os. na pláž Lido di Orrí. Jednolůžkové pokoje jsou vždy na vyžádání - dle aktuální kapacity hotelu. Check-in: 16:00; check-out 11:00 Resort celkem nabízí 6 dalších typů ubytování - Telis Village, Cottage, Dune, Executive Suites a Villu Bianku najdete v naší nabídce, hotel Monte Turri je jen na vyžádání.

Stravování

Každý hotel má minimálně 1 restauraci a klienti si mohou sami zvolit, zda se chtějí stravovat v restauraci svého hotelu nebo v jiné (za příplatek, rezervace 24h předem). Hosté hotelu Borgo Cala Moresca mají vyhrazenu restauraci CENTRALE CALA MORESCA - jedná se o luxusní restauraci s mezinárodní kuchyní a s výběrem rybích specialit. V resortu je celkem 7 barů a 7 dalších restaurací. Restaurace Su Coile v přírodním parku je otevřena jen večer, podává typicky sardinskou kuchyni a je vždy pouze za plnou úhradu klientů. Možnost bezlepkové a diabetické diety v jakékoli restauraci (na vyžádání už při rezervaci pobytu). 2 vybavené dětské koutky (v částech Telis a Cala Moresca) pro možnost přípravy stravy pro nejmenší (jídlo není dodáváno) Počet otevřených barů a restaurací vždy koresponduje s celkovou obsazeností resortu. Ve všech restauracích jsou stoly pro 4-8 osob. Nabídka rozsahu stravy: BB: snídaně formou bufetu HBB: snídaně a večeře formou bufetu + nápoje k jídlům formou samoobslužného odběru ze zásobníků – domácí červené nebo bílé víno, perlivá nebo neperlivá voda FBB: snídaně, oběd a večeře formou bufetu + nápoje k jídlům formou samoobslužného odběru ze zásobníků – domácí červené nebo bílé víno, perlivá nebo neperlivá voda

Tento hotel momentálně nenabízí žádné zájezdy.

Prohlédněte si ubytování v destinaci Itálie v lokalitě Sardinie nebo podobné ubytování.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat