Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Arbatax Park Resort - Hotel Telis

Itálie, Sardinie, Arbatax

Ubytování Hotel
Počasí
13 °C - Oblačno
13 °C - Oblačno

Ostatní

Resort nabízející na jednom místě veškeré služby, zábavu, sportovní vyžití pro aktivní strávení vaší dovolené.

Ubytování

Telis Village disponuje 380 pokoji umístěnými v nízkých budovách mezi stromy. Pokoje jsou vybaveny klimatizací-topením, TV, trezorem, telefonem, minibarem (konzumace za poplatek), v koupelně sprcha, fén. Postýlka pro děti do 3 let na vyžádání, zdarma (strava dle výběru za poplatek na místě) - max. obsazenost všech pokojů jsou 4 osoby vč. max. 2 dětí 0-12 let. STANDARD - přízemní pokoje v klidnější části na kopci, 400-500 m od pláže a cca 300 m od centrální části, obzvláště vhodné pro rodiny s dětmi. Upozorňujeme na velmi jednoduché vybavení ubytování. CLASSIC - stejné jako pokoje Standard, ale poblíž centrální části s bary, restaurací, bazénem, ve vzdálenosti 100-500 m od moře. SUPERIOR - ložnice s obývacím koutem (pohovka) situované poblíž centrální části, vždy v 1. patře s balkonem/krytou terasou s posezením a širším výhledem. Při pobytu min.7 nocí je 1 volný vstup na dospělou osobu do wellness centra. JUNIOR SUITE - ložnice a obývací pokoj se dvěma pohovkami, 2 koupelny, jsou situované poblíž centrální části, vždy v 1. patře s balkonem/krytou terasou s posezením a širokým výhledem. První náplň minibaru (mimo alkoholické nápoje) zdarma, při pobytu min.7 nocí je 1 volný vstup na dospělou osobu do wellness centra. PROPOJENÉ POKOJE - dva samostatné pokoje propojené vnitřními dveřmi. Požadovaná obsazenost 4 osoby (4 plné ceny). Jednolůžkové pokoje jsou vždy na vyžádání - dle aktuální kapacity hotelu. Check-in: 16:00; check-out 11:00 Resort celkem nabízí 6 dalších typů ubytování, v naší nabídce jsou Cottages, Borgo Cala Moresca, Dune, Villa Bianca a Executive Suites. Hotel Monte Turri jen na vyžádání.

Stravování

Každý hotel má minimálně 1 restauraci a klienti si mohou sami zvolit, zda se chtějí stravovat v restauraci svého hotelu nebo v jiné (za příplatek, rezervace 24h předem). Hosté hotelu Telis Village mají "domovskou" centrální restauraci na hlavním náměstí, která má vyhrazený barevný koutek s minibufetem a dětskými jídly. V resortu je celkem 7 barů a 6 dalších restaurací. Restaurace SU COILE v přírodním parku je otevřena jen večer, podává typicky sardinskou kuchyni a je vždy pouze za plnou úhradu klientů. Možnost bezlepkové a diabetické diety v jakékoli restauraci (na vyžádání už při rezervaci pobytu). 2 vybavené dětské koutky (v částech Telis a Cala Moresca) pro možnost přípravy stravy pro nejmenší (jídlo není dodáváno). Ve všech restauracích jsou stoly pro 4-8 osob. Počet otevřených barů a restaurací vždy koresponduje s celkovou obsazeností resortu. Nabídka rozsahu stravy: Nabízíme ubytování All inclusive s možností slevy za plnou penzi s nápoji, polopenzi s nápoji nebo snídani. Snídaně, oběd a večeře formou bufetu. Večeře a obědy s nápoji: nápoje k jídlům servírované na stůl v karafě – domácí červené nebo bílé víno, perlivá nebo neperlivá voda. Ostatní nápoje za poplatek (pivo a točené nealkoholické nápoje, ledový čaj, káva). All inclusive: kromě vína a vody (viz výše) k hl. jídlům také pivo a nealko z postmixu, ananasová šťáva, coca-cola, aranciata a ledový čaj), dále v centrálním baru Telis od 7:30 do 23:30h americká káva, točené nealkoholické nápoje, alkoholické nápoje a likéry místní produkce, vybrané destiláty a koktejly - vše servírované v plastových skleničkách. Zdarma NENÍ espresso, capuccino a další nápoje z baru, balené zmrzliny a nápoje ve skle a v plechu, alkoholické nápoje z dovozu a panini (balené obložené bagety).

Sport a zábava

V horní části zóny Telis se nachází 5 tenisových kurtů, 2 různě velká hřiště na fotbálek, venkovní hřiště a basketbalový koš. Lukostřelba v nejvýše položené části Park. U vstupu do části Cala Moresca jsou 2 kurty na squash. Dále je zde velké množství animačních programů (skupinové lekce tenisu a fotbalu, venkovního aerobiku a vodní gymnastiky, plážového volejbalu, kanoingu a lukostřelby), možnost závodů v plavání či vodní pólo ve sportovním bazénu. Blízké potápěčské centrum pořádá přímo v resortu bezplatné kurzy plavání a jízdy na kánoi a za poplatek pro děti kurzy jízdy na plachetnici, kurzy potápění pro dospělé a potápěčské exkurze vč. nočního potápění. Je v něm také půjčovna vybavení na šnorchlování, kánoí, loďěk a windsurfů (za poplatek). Zájemce o další aktivity vyzvedávají v resortu a sami převážejí na místa kurzů a výletů.  V části Bellavista je středně obtížné 9jamkové golfové hřiště Pitch & Put (par 27) - skupinové lekce pro začátečníky zdarma. Několik málo km od resortu je jízdárna.
Vstup do moderního wellness centra je pro všechny klienty resortu za poplatek (hosté pokojů Superior a Junior Suite s min. 7denním pobytem mají 1 vstup/os. zdarma). Je zde k dispozici 10 bazénů s ohřívanou slanou vodou kolem velkého venkovního bazénu, dále mj. turecké lázně, velká sauna, emoční sprchy, hydromasáže, podvodní hudba, ledová kaskáda, solná jeskyně, relaxační sál, za poplatek masáže a estetické procedury v centru krásy. Minimální požadovaný věk pro vstup do wellness centra je 16 let.

Poloha

Letovisko klubového typu se nachází na východním pobřeží ostrova asi 3 km od města Arbatax v mírně svažité 60 hektarové středomořské zahradě u členitého pobřeží s množstvím menších písečných pláží. Je to jeden z nejkomplexnějších turistických resortů na ostrově. K resortu patří obora „Bellavista“ s typickými sardskými rostlinami a zvířaty (mufloni, divočáci, koně, sardské krávy) - vstup zdarma. Hotelová část TELIS**** tvoří jednu z větších a komplexně vybavených částí resortu, jednotlivé pokoje jsou umístěny v nízkých domcích v zeleni na mírném svahu za hlavní budovou s centrální restaurací, bazénem a službami. Vzdálenost od letiště v Cagliari 146 km (cca 2h 15min), od letiště v Olbii cca 180 km (cca 2h 30 min).

Popis

Resort nabízí kompletní zázemí služeb a zábavy. Jeho centrem je velké náměstí s barem a hlavní restaurací. Dále je klientům k dispozici celkem 6 dalších restaurací, 7 barů (jeden na pláži), 6 bazénů s lehátky a slunečníky nebo stínem (např. centrální, tropický, 50 m sportovní) a 2 dětské bazény. V nejvyšší části resortu, s názvem Park, s krásnými výhledy na moře se nachází wellness centrum (2000m², vstup za poplatek) diskotéka a velký amfiteátr, v části Telis je další velký amfiteátr a sportovní centrum, dále jsou v areálu některé aktivity potápěčského centra, herna, baby-, mini- a junior klub, parkoviště, butiky. Resortem stále projíždějí 2 minibusy, kterými je možné si zkrátit cestu areálem či lze využít autobusové spojení do centra Tortoli (několikrát denně, za poplatek).  Wi-Fi ve společných prostorách (2 větší zóny v resortu, bez poplatku). Síla a dostupnost signálu (tel.a Wi-Fi) v závislosti na poloze dost kolísá. Malá zvířata jsou povolena (na vyžádání, za poplatek) Hotel akceptuje všechny platební karty kromě Dinner.  Pozor - vzhledem ke značné členitosti terénu není pobyt vhodný pro osoby se sníženou pohyblivostí.
V resortu se nacházejí 2 dětské bazény, množství animačních a sportovních programů, baby dance, minikabaret, corrida; - hlídání dětí od 3 do 18 let denně 9.30-18 h - Baby klub – pro děti od 4 do 8 let - Mini klub – pro děti od 8 do13 let - Young klub – pro děti od 13 do 18 let. Dětský koutek se zázemím (druhý je v části Cala Moresca) pro možnost přípravy stravy pro nejmenší (jídlo není dodáváno) - kuchyňka s troubami, mikrovlnkami, mixéry, ledničkami; přebalovací pulty.
V této největší části Telis jsou hostům k dispozici 3 pláže vč. přírodní písečné pláže Tellis Village ohraničené kameny, ve vzdálenější části resortu (Cala Moresca) - v malebné zátoce, kde písečné terasy dosahují až k moři - je dřevěná sluneční terasa vybavená slunečníky a lehátky a ještě další skalnatá pláž Baia Monte Turri.  Všechny pláže jsou vybavené lehátky a slunečníky (zdarma do vyčerpání, osušky na vratnou kauci €10, případný popl. za výměnu €2). Několikrát denně jezdí loď a autobus (za poplatek) i na 7 km vzdálenou, větší a zázemím a barem vybavenou pláž Orri s částí vyhrazenou jen pro hosty resortu (slunečníky a lehátka zdarma, do vyčerpání kapacity).

Tento hotel momentálně nenabízí žádné zájezdy.

Prohlédněte si ubytování v destinaci Itálie v lokalitě Sardinie nebo podobné ubytování.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat