Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 akčních nabídek najednou.

Grand Hotel Smeraldo Beach

Itálie, Sardinie, Baja Sardinia

Ubytování Hotel
Počasí
20 °C - Déšť
Cena za osobu od 6 990 Kč

Dostupných: 216 zájezdů Zobrazit zájezdy

Popis

Hostům je k dispozici recepce, společenská místnost s TV, 2 restaurace, 2 bary, konferenční sál, posilovna. V tropické zahradě jsou 4 bazény, bar u bazénu, brouzdaliště a malé zákoutí na slunění s lehátky.
Menší hotelová pláž s barem přímo před hotelem, vybavená lehátky a slunečníky zdarma. Veřejná pláž v centru letoviska je 5 min. chůze.
Elegantně, střízlivě a dle zásady "v jednoduchosti je krása" zařízený hotel disponuje recepcí, 2 restauracemi, barem u bazénu a piano barem. Jsou zde celkem 4 bazény, z toho 2 hydromasážní, brouzdaliště a několik malých zákoutí na slunění s lehátky. Dále je hostům k dispozici společenská místnost, venkovní posilovna, konferenční sál. Wi-Fi za poplatek. Zvířata nejsou akceptována.
Menší hotelová pláž s barem leží přímo před hotelem a stejně jako další malé plážičky je vybavena lehátky a slunečníky zdarma. U pláže jsou k dispozici sprchy a toalety. Plážové osušky 1 zdarma - výměna za poplatek €2.Krásná, písečná veřejná pláž v centru letoviska Baja Sardinia je vzdálena 5 min. chůze.

Sport a zábava

Na pláži vodní sporty, v nedalekém centru střediska jsou tenisové kurty, půjčovna šlapadel a skútrů, 18-ti jamkové hřiště Pevero Golf Club je vzdálené 15 km od hotelu.
Hosté hotelu mají k dispozici malou venkovní posilovnu. Na veřejné pláži v Baja Sardinia vodní sporty, v nedalekém centru střediska jsou tenisové kurty, půjčovna šlapadel a skútrů; 18jamkové hřiště Pevero Golf Club je od hotelu vzdálené 15 km. Pro klienty hotel je při objednání green fee přes recepci hotelu zajištěna sleva 10% na green fee. Každý den mimo středu večerní piano bar (19-00h).

Ubytování

Hotel nabízí 172 pokojů typu STANDARD, všechny jsou vybaveny klimatizací, TV/Sat, telefonem, minibarem, fénem a terasou nebo balkónem; liší se pouze úhlem výhledu na moře. Na vyžádání jsou k dispozici propojené pokoje a to buď dva propojené pokoje standard nebo dva propojené pokoje standard s čelním výhledem na moře nebo s postranním výhledem na moře. Maximální obsazenost pokojů STANDARD a STANDARD S ČELNÍM VÝHLEDEM NA MOŘE 3 dospělí nebo 2 + dítě do 12 let nebo 2 + INF v postýlce. POKOJE STANDARD S BOČNÍM VÝHLEDEM NA MOŘE nemají možnost přistýlky ani dětské postýlky. Jednolůžkové pokoje jsou vždy na vyžádání - dle aktuální kapacity hotelu. Check-in: 14:00; check-out 10:00.

Stravování

Snídaně se podávají formou bufetu. Obědy a večeře za příplatek jsou servírované s výběrem z bohatého menu v hlavní restauraci PAGONA. Nápoje nejsou zahrnuty v ceně.

Ostatní

Elegantní hotel v těsné blízkosti moře doporučujeme především párům či rodinám s velkými dětmi – velmi klidné prostředí kousek od rušného centra města.

Poloha

Tento hotel na severním pobřeží ostrova vyniká úžasnou polohou těsně u moře a přitom jen asi 5 min. chůze od hlavního náměstí živého přímořského centra Baja Sardinia s bary, diskotékami, restauracemi a obchody. Je zasazený v zelené zahradě pod zvětralými žulovými skalami, v místě, kde si příroda opravdu vyhrála a vytvořila unikátní scenérie načervenalé barvy a ojedinělých tvarů. Již při příchodu Vás přivítá silná vůně rozmarýnu a emotivní výhled. Vzdálenost od letiště v Olbii - 35 km (cca 45 min)

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat