Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Grand Hotel Smeraldo Beach

Itálie, Sardinie, Baja Sardinia

Ubytování Hotel
Počasí
16 °C - Oblačno
16 °C - Oblačno
Cena za osobu od 15 115 Kč

Dostupných: 234 zájezdů Zobrazit zájezdy

Popis

Přímo na malé písečné pláži. Lehátka a slunečníky na pláži zdarma (dle dostupnosti). Osušky za poplatek (výměna cca 2 €). 162 pokojů, recepce s trezory, společenská místnost, místnost s TV, zastřešená terasa pro podávání snídaní (cca červenec - polovina září), 2 restaurace (1 z toho v provozu od poloviny června do září), piano bar, výtahy, bazénový komplex se 4 bazény (z toho 2 s hydromasáží), bar u bazénu (cca červen - září), terasa na opalování s výhledem na moře, lehátka a slunečníky u bazénu zdarma (dle dostupnosti). Osušky za poplatek (výměna cca 2 €). WiFi v celém hotelu za poplatek. Dětská postýlka (na vyžádání zdarma), dětská židlička v restaurace, hlídání dětí (za poplatek, cca 15 €/hodina). Maximální počet osob nelze překročit.

Ubytování

Dvoulůžkové pokoje (A1A/A2A/A3A): cca 15 m2, telefon, sat. TV, minibar, klimatizace (cca červen-září), fén, vana nebo sprcha, WC, balkon nebo terasa.Dvoulůžkové pokoje (A2B): boční výhled na moře, jinak jako A2A.Dvoulůžkové pokoje (A2C/A3C): výhled na moře, jinak jako A2A.Joker pokoje (A2S): výběr vybavení a polohy pokoje přenecháte hoteliérovi.

Stravování

Snídaně, polopenze nebo plná penze. Snídaně formou bufetových stolů. Při rezervaci polopenze navíc večeře formou menu. Při rezervaci plné penze navíc obědy formou menu.

Ostatní

Hotel obklopený skalami. přímo v malé písečné zátoce. golfové hřiště v blízkosti.

Poloha

Klidná, centrum letoviska Baia Sardinia cca 200 m. Letiště cca 35 km.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat