Vyhledat zájezd

Hotel Resort Spa Baia Caddinas s bazénem

Itálie, Sardinie, Golfo Aranci

Strava Polopenze
Ubytování Hotel
Délka pobytu 2 dny
Doprava Vlastní
Počasí
22 °C - Oblačno
Cena za osobu od 2 240 Kč

Dostupných: 2 zájezdů Zobrazit zájezdy

Poloha

Hotel ležící přímo u krásné bělostné pláže v krásné zahradě s olivovníky a bouganville, hotel v roce 2014 dostal cenu AWARD ITALIA.

Popis

Recepce, 2 bazény se slunečníky a lehátky, SPA, fitness centrum, wellnes censtrum, bar, restaurace, plážový servis (slunečník a 2 lehátka).

Stravování

Polopenze, snídaně formou bufetu, večeře servírované.

Ubytování

Dvoulůžkový pokoj Giardino – v části postavené v originálním sardském slohu, nemají výhled na moře, hotelové ohodnocení ***,  Family Suite – 2 - 5ti lůžkové  pokoje, ložnice s manželskou postelí, ložnice 2 lůžka nebo 1 lůžko a palanda, v centrální části, Quenn – 2 - 6ti lůžkové pokoje v centrální části, ložnice s manželskou postelí, ložnice 2 lůžka, obývací místnost, kde je možnost umístit další 2 lůžka, King – 2 - 6ti lůžkové pokoje v centrální části, ložnice s manželskou postelí, ložnise 2 lůžka nebo lůžko a palanda, obývací místnost kam je možno umístit další 2 lůžka, 2x sociální zařízení, k dispozici 2 župany. Všechny pokoje mají verandu, klimatizaci, trezor, TV, mnibar, sociální zařízení, fén, ne všechny mají výhled na moře, ten je možný na vyžádání za příplatek.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat